Reklama:Administrator Ds. Celnych, Warsaw

Poland, Masovian Voivodeship, Warsaw
Ostatnia aktualizacja 2024-07-19
Wygasa 2024-08-19
ID #2198252924
Free
Administrator Ds. Celnych, Warsaw
Poland, Masovian Voivodeship, Warsaw,
Zmodyfikowano June 19, 2024

Opis

Administrator ds.

Celnych   Miejsce pracy:     Zakres zadań :   kompletowanie dokumentacji celnej niezbędnej przy imporcie towarów   wprowadzanie aktualnych danych do systemu   telefoniczna i e- mail'owa obsługa klientów wewnętrznych i zewnętrznych   raportowanie do przełożonych   sporządzanie zestawień     Profil Kandydata :   wykształcenie średnie   znajomość obsługi komputera i programów MS Office   umiejętność szybkiego i poprawnego pisania na komputerze   dobra organizacja pracy własnej   samodzielność, kreatywność   zaangażowanie i odpowiedzialność   łatwość nawiązywania kontaktów, wysoka kultura osobista     Nasza oferta :   stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę   atrakcyjny pakiet świadczeń pozapłacowych (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do karty Multisport / My Benefit , platforma do nauki języka angielskiego )   nagrody jubileuszowe   Program Wsparcia Pracowników - bezpłatne i poufne doradztwo dla pracowników i ich najbliższych w kwestiach  prawnych , finansowych i  psychologicznych   dofinansowanie do nauki   wsparcie w działaniach rozwojowych   Firma Fed Ex poważnie podchodzi do filozofii, która stawia pracowników na pierwszym miejscu.

Jesteśmy pracodawcą zapewniającym równe szanse rozwoju dla wszystkich i zaangażowanym w budowanie różnorodnego i wolnego od dyskryminacji zespołu pracowniczego.

Nasza firma Fed Ex to jedna z największych firm świadczących usługi transportu ekspresowego, która konsekwentnie uznawana jest za jedną z 10 najbardziej podziwianych firm w rankingu magazynu „Fortune”.

Każdego dnia Fed Ex dostarcza rozwiązania transportowe i biznesowe dla swoich klientów pochodzących z 220 krajów i na obszarze całego świata.

Obsługa tej globalnej sieci jest możliwa dzięki wyjątkowemu zespołowi pracowników Fed Ex zaangażowanych w dostarczanie usług najwyższej jakości.

Nasza filozofia Filozofia P-S-P (ang.

People-Service-Profit – Ludzie-Usługa-Zysk) określa zasady leżące u podstaw każdej decyzji, polityki lub działania firmy Fed Ex.

Nasza firma troszczy się o swoich pracowników, a oni w zamian zapewniają perfekcyjną obsługę naszych klientów, którzy z kolei nagradzają nas dochodem niezbędnym dla zabezpieczenia naszej przyszłej działalności.

Najważniejszym elementem, dzięki któremu filozofia People-Service-Profit ma tak pozytywny wpływ na firmę, jest zamknięcie tego koła poprzez wprowadzenie zysków z powrotem do działalności i inwestowanie w naszych pracowników.

Nasz sukces w branży jest zasługą naszych pracowników.

Dzięki naszej filozofii P-S-P stworzyliśmy środowisko pracy zachęcające członków zespołów do stosowania innowacyjnego podejścia podczas świadczenia jak najwyższej jakości usług dla naszych klientów.

Troszczymy się o ich dobro i doceniamy ich wkład w działalność firmy.

Nasza kultura Nasz sukces w branży jest zasługą naszych pracowników.

Dzięki naszej filozofii P-S-P stworzyliśmy środowisko pracy zachęcające członków zespołów do stosowania innowacyjnego podejścia podczas świadczenia jak najwyższej jakości usług dla naszych klientów.

Troszczymy się o ich dobro i doceniamy ich wkład w działalność firmy.

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Administrator ds. celnych

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

  Informacje o pracodawcy

  Szybkie wyszukiwanie:

  Lokalizacja

  Wpisz miasto lub region

  Słowo kluczowe


  Reklama: