Reklama:Asystent / Asystentka Projektanta - Instalacje Elektryczne I Teletechniczne, Warsaw

Poland, Mazovia, Warsaw
Ostatnia aktualizacja 2024-02-06
Wygasa 2024-03-06
ID #2001456618
Free
Asystent / Asystentka Projektanta - Instalacje Elektryczne I Teletechniczne, Warsaw
Poland, Mazovia, Warsaw,
Zmodyfikowano January 20, 2024

Opis

Asystent / Asystentka projektanta - instalacje elektryczne i teletechniczne Miejsce pracy: Warszawa Twój zakres obowiązków

Wykonywanie prac projektowych w zakresie branży elektrycznej w tym: instalacje wewnętrzne, sieci zewnętrzne, stacje transformatorowo-rozdzielcze
Instalacje teletechniczne- SSP, DSO, CCTV, SSWi N, KD, TV-SAT, okablowanie strukturalne,
Wykonywanie obliczeń technicznych i dobór rządzeń,
Współpraca i koordynacja z innymi branżami,
Współpraca z klientami.
Nasze wymagania

Wykształcenie wyższe kierunkowe elektryczne, teletechniczne,
Doświadczenie w projektowaniu instalacji elektrycznych,
Znajomość programów MS Office oraz Auto CAD,
Znajomość oprogramowania branżowego: DIALux, Revit będzie dodatkowym atutem,
Zaangażowanie, komunikatywność,
Umiejętność pracy w zespole,
Kreatywność techniczna,
Umiejętność tworzenia koncepcji, usprawnień.
To oferujemy

zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę B2 B, umowę zlecenie, kontrakt
pełen etat
atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i
posiadanych umiejętności
przyjazną atmosferę pracy
pracę przy innowacyjnych projektach
praca w młodym, dynamicznym zespole
O nas

K. M. R. INWESTYCJE SP. Z O. O. to zespół projektantów z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu i realizacji zadań w zakresie instalacji sanitarnych i elektrycznych oraz prężnie rozwijający się zespół inżynierów wsparcia budowy i realizacji inwestycji.

Do naszego zespołu projektowego liczącego 30 osób poszukujemy doświadczonych projektantów a także asystentów projektantów do instalacji elektrycznych, teletechnicznych oraz sieci.

Dzięki podpisanym kontraktom na 7 hoteli i ponad 280 000 PUMu

mieszkalnego na najbliższe 2 lata gwarantujemy stabilne warunki zatrudnienia i możliwość dalszego rozwoju zawodowego przy ciekawych dużych i złożonych projektach branżowych. Bazujemy na rozwiązaniach najbardziej ekonomicznych na rynku. Posiadamy również część wykonawczą, w której możecie Państwo zdobyć doświadczenie zawodowe wymagane do uprawnień państwowych.

To wspaniała okazja dla osób, które nie boją się wyzwań, chcą stale pogłębiać swoją wiedzę i umiejętności oraz uważają, że nie ma rzeczy niemożliwych.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy specjalistów z doświadczeniem do pracy w nowej lokalizacji firmy w Warszawie.

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do K. M. R. INWESTYCJE sp. z o.o. z siedzibą w: Jana Pawła II 24/68, 05-500 Piaseczno (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: k.dybowska@kmr-pe.pl.
Będziemy przetwarzali informacje o Tobie w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby wypełnić ciążące na nas obowiązki prawne – dane wskazane w Kodeksie pracy (m.in. dane identyfikacyjne, dane kontaktowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, umiejętności, kwalifikacje) lub w innych przepisach prawa (według wymogów ogłoszenia); (b) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i Twojej dostępności do rozpoczęcia pracy); (c) w oparciu o Twoją zgodę (np. Twój wizerunek, zainteresowania); w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. Twój adres e-mail, który jest niezbędny do Twojej identyfikacji na formularzu Pracuj.pl). Twoje dane osobowe możemy przetwarzać także celu prowadzenia przyszłych rekrutacji na różne stanowiska (w oparciu o Twoją zgodę). Podanie danych osobowych wskazanych w przepisach prawa, niezbędnych do podjęcia działań na Twoje żądanie przed zawarciem umowy lub niezbędnych w naszym prawnie uzasadnionym interesie, jest obowiązkowe, żeby wziąć udział w rekrutacji. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę lub przetwarzamy je na Twoje żądanie przed zawarciem umowy) do innego administratora danych. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres: 1 roku.
Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych. Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy (EOG). W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem e-mail: k.dybowska@kmr-pe.pl.

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Asystent / asystentka projektanta - instalacje elektryczne i teletechniczne

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

    Szybkie wyszukiwanie:

    Lokalizacja

    Wpisz miasto lub region

    Słowo kluczowe


    Reklama: