Reklama:Konsultant Ds. Sprzedaży I Doradztwa Technicznego, Warsaw

Poland, Masovian Voivodeship, Warsaw
Ostatnia aktualizacja 2024-07-13
Wygasa 2024-08-13
ID #2203755423
Free
Konsultant Ds. Sprzedaży I Doradztwa Technicznego, Warsaw
Poland, Masovian Voivodeship, Warsaw,
Zmodyfikowano June 23, 2024

Opis

Konsultant ds.

sprzedaży i doradztwa technicznego Miejsce pracy: Warszawa Twój zakres obowiązków Sporządzanie dokumentacji projektowej i handlowej: zamówienia, oferty, potwierdzenia (zapewniamy gruntowne szkolenie i łagodne wprowadzenie w procesy firmy) Budowanie i utrzymywanie relacji z klientami Wsparcie sprzedaży z możliwością bezpośredniego udziału w spotkaniach handlowych Prowadzenie korespondencji z klientami firmy Nasze wymagania Wykształcenie wyższe lub średnie techniczne Wielozadaniowość Komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów Odpowiedzialność i sumienność, zaangażowanie w zlecone zadania Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie w stopniu komunikatywnym – warunek konieczny Znajomość pakietu MS Office Prawo jazdy kat.

B warunek konieczny To oferujemy Stabilne warunki zatrudnienia Wynagrodzenie podstawowe plus atrakcyjny system premiowy Prace w stabilnej małej firmie z 24 letnim doświadczeniem na rynku Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych umiejętności Szkolenia, wyjazdy służbowe na terenie Polski i poza granicami Pakiet benefitów dodatkowych: opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie, bony świąteczne Niezbędne narzędzia pracy: telefon, komputer Benefity prywatna opieka medyczna dofinansowanie nauki języków ubezpieczenie na życie kawa / herbata dofinansowanie wypoczynku O nas www.global-lift.pl Misja firmy: Likwidujemy bariery wysokości z zachowaniem najwyższej jakości Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Global Lift Polska sp.

z o.o. z siedzibą w: Jutrzenki 58, 02-230 Warszawa (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np.

informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i dostępności do rozpoczęcia pracy); (b) w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np.

imię, nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia); c) w oparciu o Twoją zgodę, która wyrażona jest poprzez przeslanie dokumentów aplikacyjnych zawierających takie informacje jak np.

wizerunek czy zainteresowania.

Podanie wszystkich danych osobowych, o których mowa powyżej jest dobrowolne, natomiast dane wymienione w lit.

a) i b) są niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji.

Niepodanie danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia kandydatury.

Podanie pozostałych danych jest dobrowolne, ale może pomóc w sprawnym przeprowadzeniu procesu rekrutacji.

Masz prawo żądać dostępu do Twoich danych (w tym uzyskania ich kopii), sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, jak również wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania.

Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.

Podane przez Ciebie dane osobowe nie będą wykorzystywane w celu profilowania albo podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres 1 roku, chyba, że wyraziłeś odrębną zgodę na wykorzystanie Twoich danych osobowych w przyszłych rekrutacjach.

W celu realizacji praw lub w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami pod adresem: biuro@global-lift.pl.

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Konsultant ds. sprzedaży i doradztwa technicznego

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

    Szybkie wyszukiwanie:

    Lokalizacja

    Wpisz miasto lub region

    Słowo kluczowe


    Reklama: