To zlecenie wygasło.

Reklama:Praca Od Zaraz/ Sprzątanie Biur, Szatni I Sanitariatów/ Warszawa Ul. Tatarska, Warsaw

Poland, Masovian Voivodeship, Warsaw
Ostatnia aktualizacja 2024-06-13
Wygasa 2024-06-12
ID #2183971778
Free
Praca Od Zaraz/ Sprzątanie Biur, Szatni I Sanitariatów/ Warszawa Ul. Tatarska, Warsaw
Poland, Masovian Voivodeship, Warsaw,
Zmodyfikowano June 6, 2024

Opis

Firma sprzątająca Amlux zatrudni pracowników do sprzątania biur, szatni i sanitariatów.

Lokalizacja: Warszawa, ul. Tatarska Mamy do zaoferowania: • praca od poniedziałku do piątku w godzinach 06:00 - 14:00 • wynagrodzenie z tytułu umowy o zlecenie 27,70 zł/h brutto • pracę stałą od zaraz Obwiązki: • sprzątanie pokoi biurowych, części wspólnych (aneks kuchenny, korytarze)• sprzątanie szatni oraz sanitariatów Oczekiwania: • brak przeciwwskazań do pracy fizycznej,• dyspozycyjność do pracy, • chęci do pracy, Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z Działem Rekrutacji pod nr tel.

506 099 874 Jesteśmy zakładem pracy chronionej- chętnie zatrudniamy osoby niepełnosprawne- realizujemy wszystkie świadczenia należne osobom z orzeczeniem.

W aplikacji proszę o zamieszczenie poniższej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez AMLUX Sp.

z o. o.

z siedzibą w Warszawie ul.

Grójecka 77 w celu przeprowadzenie kolejnych procesów rekrutacyjnych na inne stanowiska pracy w spółce AMLUX Sp.

z o. o.,a także następującego oświadczenia dotyczącego ochrony danych osobowych o treści: Oświadczenie dotyczące ochrony danych osobowych Oświadczam, iż zostałem poinformowany o tym że: 1) administratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest AMLUX Sp.

z o. o.

, ul. Grójecka 77, 02-094 Warszawa, 2) kontakt z inspektorem ochrony danych jest możliwy pod adresem: AMLUX Sp.

z o. o., ul. Grójecka 77, 02-094 Warszawa, 3) dane osobowe kandydatów będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego procesu rekrutacyjnego lub w kolejnych naborach kandydatów na pracowników AMLUX Sp.

z o. o.

, na podstawie wyrażonej zgody (art.

6 ust. 1 lit. a RODO). Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, 4) odbiorcą Państwa danych może być podmiot działający na zlecenie administratora danych, tj.

podmiot świadczący usługi I T w zakresie serwisowania i usuwania awarii, 5) dane zgromadzone w procesach rekrutacyjnych będą przechowywane przez okres nie dłuższy niż 12 miesięcy, 6) osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych osobowych, żądania ich sprostowania lub usunięcia.

Wniesienie żądania usunięcia danych jest równoznaczne z rezygnacją z udziału w procesie rekrutacji prowadzonym przez AMLUX Sp.

z o. o.

Ponadto przysługuje jej prawo do żądania ograniczenia przetwarzania w przypadkach określonych w art.

18 RODO. 7) osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych na niezgodne z prawem przetwarzanie jej danych osobowych.

8) podanie danych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych nie jest obowiązkowe, jednak jest warunkiem umożliwiającym ubieganie się o przyjęcie kandydata do pracy.

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Praca od zaraz/ sprzątanie biur, szatni i sanitariatów/ warszawa ul. tatarska

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

  Informacje o pracodawcy

  Szybkie wyszukiwanie:

  Lokalizacja

  Wpisz miasto lub region

  Słowo kluczowe


  Reklama: