To zlecenie wygasło.

Reklama:Specjalista Ds. Księgowości, Warsaw

Poland, Masovian Voivodeship, Warsaw
Ostatnia aktualizacja 2024-07-18
Wygasa 2024-07-17
ID #2226822005
Free
Specjalista Ds. Księgowości, Warsaw
Poland, Masovian Voivodeship, Warsaw,
Zmodyfikowano July 5, 2024

Opis

Specjalista ds.

księgowości Miejsce pracy: Warszawa Twój zakres obowiązków Prowadzenie samodzielnie księgowości spółki zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o rachunkowości oraz przepisami podatkowymi, Sporządzanie sprawozdań finansowych według ustawy o rachunkowości, Sporządzanie deklaracji podatkowych, Koordynacja optymalizacji procesów księgowych w firmie, Weryfikacja dokumentów pod względem rachunkowo – podatkowym, Nadzór nad prawidłowością obiegu dokumentów finansowych i księgowych, kontrola formalno – prawna, rachunkowa i merytoryczna dokumentów, Współpraca z organami oraz instytucjami zewnętrznymi.

Nasze wymagania Wykształcenie z zakresu finansów lub rachunkowości, Praktyczna znajomość ustawy o rachunkowości, Bardzo dobrej wiedzy praktycznej i doświadczenia w zakresie stosowania przepisów podatkowych, Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne, Umiejętność dzielenia się wiedzą, Zdolność planowania i organizowania własnej pracy, Elastyczność w działaniu i umiejętności pracy w warunkach stresu.

Mile widziane Znajomość branży deweloperskiej.

To oferujemy Interesującą pracę w renomowanej firmie deweloperskiej specjalizującej się w budownictwie mieszkaniowym, Możliwość rozwoju zawodowego poprzez różnorodne obowiązki i projekty, Forma zatrudnienia na zasadach umowy zlecenie lub umowy o pracę, Pełne wyposażenie w niezbędne narzędzia pracy, Opieka medyczna i pakiet sportowy.

Benefity dofinansowanie zajęć sportowych prywatna opieka medyczna spotkania integracyjne kawa / herbata parking dla pracowników Victoria Dom S.

A.

"Victoria Dom", to renomowany warszawski deweloper z 25-letnim doświadczeniem w branży budownictwa mieszkaniowego.

Nasza firma oferuje mieszkania o wysokim standardzie, zlokalizowane w Warszawie oraz Krakowie.

Nasze mieszkania są starannie zaprojektowane, funkcjonalne, komfortowe oraz dostępne cenowo.

Victoria Dom zdobywa uznanie wśród ekspertów branżowych, czego dowodem są liczne prestiżowe nagrody, takie jak Diamenty Forbesa czy "Certyfikat Deweloper Q" Polskiego Związku Pracodawców Budownictwa.

Jesteśmy także aktywnymi członkami Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

Jednak najważniejszą nagrodą, dającą obiektywny obraz jakości naszych inwestycji i poziomu obsługi, jest zadowolenie tysięcy rodzin, dla których zbudowaliśmy funkcjonalne domy i mieszkania.

Dołącz do naszego zespołu! Administratorem danych osobowych zbieranych w procesie rekrutacyjnym jest Victoria Dom S.

A., ul. Kąty Grodziskie 105, 03 – 289 Warszawa.

Z Administratorem można się skontaktować poprzez adres e-mail: iod@victoriadom.pl lub pisemnie na adres siedziby wskazany powyżej.

W Victoria Dom S.

A.. został wyznaczony inspektor ochrony danych, z którym można się skontaktować poprzez e-mail: iod@victoriadom.pl we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z przetwarzaniem danych.

Celem przetwarzania danych osobowych jest przeprowadzenie procesu rekrutacji na wskazane w ogłoszeniu stanowisko oraz na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych.

Podstawą prawną przetwarzania danych jest przystąpienie do aplikacji i wysłanie formularza oraz zgoda na przetwarzanie danych osobowych wyrażona na formularzu aplikacyjnym, w odniesieniu do art.

6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO).

Zebrane dane osobowe będą przechowywane przez Administratora danych przez okres 3 miesięcy od momentu zakończenia procesu rekrutacji na wskazane w ogłoszeniu stanowisko.

A w przypadku wyrażenia dodatkowej zgody na przetwarzanie danych do przyszłych celów rekrutacyjnych przez okres 3 lat lub do momentu wcześniejszego jej wycofania.

Każda osoba ma prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, oraz ograniczenia ich przetwarzania.

W zakresie w jakim podstawą przetwarzania danych osobowych jest zgoda, przysługuje prawo do jej wycofania, poprzez przesłanie żądania na adres e-mail: iod@victoriadom.pl.

Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

W zakresie, w jakim dane są przetwarzane w sposób zautomatyzowany na podstawie zgody, przysługuje także prawo do przenoszenia swoich danych osobowych, tj.

do otrzymania od Victoria Dom S.

A.

danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie elektronicznym, które można przesłać również innemu administratorowi danych.

W celu skorzystania z powyższych praw należy skontaktować się z Victoria Dom S.

A.

lub z wyznaczonym inspektorem ochrony danych (dane kontaktowe wskazane powyżej).

Każda osoba ma również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

W przypadku braku podania wymaganych w ogłoszeniu danych osobowych oraz braku wyrażenia zgody na potrzeby przeprowadzenia rekrutacji na wskazane w niniejszym ogłoszeniu stanowisko pracy, przesłana aplikacja nie zostanie uwzględniona w procesie rekrutacyjnym prowadzonym przez Victoria Dom S.

A.

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Specjalista ds. księgowości

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

  Informacje o pracodawcy

  Szybkie wyszukiwanie:

  Lokalizacja

  Wpisz miasto lub region

  Słowo kluczowe


  Reklama: