Reklama:Specjalista Ds. Księgowości Spółek, Belchatow

Ostatnia aktualizacja 2024-07-13
Wygasa 2024-08-13
ID #2196528657
Free
Specjalista Ds. Księgowości Spółek, Belchatow
Poland, Łódzkie, Bełchatów,
Zmodyfikowano June 18, 2024

Opis

Specjalista ds.

Księgowości Spółek Miejsce pracy: Bełchatów Twój zakres obowiązków kompleksowa, samodzielna obsługa księgowa i podatkowa spółek prawa handlowego, sporządzanie sprawozdań finansowych, inne czynności związane z bieżącą obsługą Klienta, praca na programie Comarch ERP Optima.

Nasze wymagania wykształcenia kierunkowego (prawo podatkowe, rachunkowość, ekonomia), min.

2 lata doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu księgi rachunkowej, doświadczenia w interpretowaniu i stosowaniu prawa podatkowego i bilansowego, zaangażowania w wykonywane obowiązki, umiejętności pracy w grupie i pod presją czasu, samodzielności, bardzo dobrej organizacji pracy własnej, doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy samodzielną, w komfortowych warunkach pracę w rozwijającej się firmie, pracę w przyjaznym, wzajemnie się wspierającym i zaangażowanym zespole, atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych kwalifikacji i osiąganych rezultatów, system motywacyjny(premiowy) powiązany z realizacją celów indywidualnych oraz zespołowych, możliwość zdobycia dodatkowych kwalifikacji i umiejętności (szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne) - co najmniej raz w roku organizowane są kompleksowe szkolenia z zakresu podatków i rachunkowości, nowoczesne oprogramowanie i narzędzia pracy.

O nas W Biurze Rachunkowym KWAPISZ wierzymy, że sukcesem naszej firmy są sukcesy naszych klientów, dlatego naszą misją jest wsparcie przedsiębiorców, a także systematyczne zwiększanie jakości pracy na rzecz zarówno klientów, jak i pracowników.

Nadszedł czas, w którym szukamy specjalistów do naszego ponad 40-osobowego zespołu.

Jeśli… … kochasz księgować (bo księgowi, kochają księgować!), … lub ubezpieczenia i prawo pracy masz jednym paluszku, … wyzwania to Twoje drugie imię, … lubisz pracę w zespole, … jesteś samodzielna(y) i dobrze zorganizowana(y), … poszukujesz możliwości rozwoju w obszarze podatków i księgowości, … być może szukamy właśnie Ciebie?! Biuro Rachunkowe KWAPISZ istnieje od 1992 roku; świadczy kompleksowe usługi księgowe oraz prawno-podatkowe; obsługuje ponad 500 podmiotów gospodarczych; posiada trzy oddziały: w Bełchatowie (centrala firmy), Piotrkowie Trybunalskim oraz Szczercowie.

Systematycznie zwiększamy nasze umiejętności i kompetencje.

Jesteśmy nastawieni na wyniki, ale akceptujemy błędy, z których wyciągamy wnioski.

Więcej o nas poczytasz na naszej stronie internetowej: www.br-kwapisz.pl.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o umieszczenie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.

Ustaw z 2018, poz.

1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Biuro Rachunkowe KWAPISZ Sp.

z o.o. z siedzibą w Bełchatowie, ul.

Wojska Polskiego 56, zwana dalej Spółką, Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu prowadzenia rekrutacji i nie będą udostępniane innym odbiorcom, posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i do żądania ich usunięcia, podanie Spółce danych osobowych jest dobrowolne.

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Specjalista ds. księgowości spółek

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

    Szybkie wyszukiwanie:

    Lokalizacja

    Wpisz miasto lub region

    Słowo kluczowe


    Reklama: