To zlecenie wygasło.

Reklama:Specjalista / Specjalistka Ds. Kadrowo-płacowych, Duchnice

Ostatnia aktualizacja 2024-07-12
Wygasa 2024-07-11
ID #2216523774
Free
Specjalista / Specjalistka Ds. Kadrowo-płacowych, Duchnice
Poland, Mazowieckie, Duchnice,
Zmodyfikowano July 1, 2024

Opis

Specjalista / Specjalistka ds.

kadrowo-płacowych Miejsce pracy: Laski (pow.

warszawski zachodni) Twój zakres obowiązków Prowadzenie dokumentacji pracowniczej (akta osobowe) Naliczanie list płac (wynagrodzenia, zasiłki chorobowe) Przygotowanie dokumentacji do ZUS, Urzędu Skarbowego Ewidencja czasu pracy, urlopów Sporządzanie dokumentów związanych z zawarciem i rozwiązaniem umów Nasze wymagania Wykształcenie średnie ekonomiczne lub wyższe Znajomość programów PŁATNIK, Excel, Word Doświadczenie minimum 5 lat na podobnym stanowisku Znajomość Prawa Pracy O nas Towarzystwo Opieki nad Ociemniałymi jest organizacją pożytku publicznego.

Ma na celu otaczanie osób ociemniałych, niewidomych i słabowidzących wszechstronną opieką.

Uczy, wychowuje, rehabilituje i pomaga odnaleźć się w świecie.

Zapewnia także opiekę duchową i religijną.

Główna siedziba Towarzystwa znajduje się w Laskach pod Warszawą.

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez TOWARZYSTWO OPIEKI NAD OCIEMNIAŁYMI STOWARZYSZENIE z siedzibą w: Brzozowa 75, 05-080 Izabelin B (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np.

informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i dostępności do rozpoczęcia pracy); (b) w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np.

imię, nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia); c) w oparciu o Twoją zgodę, która wyrażona jest poprzez przeslanie dokumentów aplikacyjnych zawierających takie informacje jak np.

wizerunek czy zainteresowania.

Podanie wszystkich danych osobowych, o których mowa powyżej jest dobrowolne, natomiast dane wymienione w lit.

a) i b) są niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji.

Niepodanie danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia kandydatury.

Podanie pozostałych danych jest dobrowolne, ale może pomóc w sprawnym przeprowadzeniu procesu rekrutacji.

Masz prawo żądać dostępu do Twoich danych (w tym uzyskania ich kopii), sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, jak również wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania.

Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.

Podane przez Ciebie dane osobowe nie będą wykorzystywane w celu profilowania albo podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres 1 roku, chyba, że wyraziłeś odrębną zgodę na wykorzystanie Twoich danych osobowych w przyszłych rekrutacjach.

W celu realizacji praw lub w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami pod adresem: iodo@laski.edu.pl.

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Specjalista / specjalistka ds. kadrowo-płacowych

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

    Szybkie wyszukiwanie:

    Lokalizacja

    Wpisz miasto lub region

    Słowo kluczowe


    Reklama: