To zlecenie wygasło.

Reklama:Starszy Konsultant / Starsza Konsultantka I Podatki Pośrednie, Gdańsk

Ostatnia aktualizacja 2024-04-13
Wygasa 2024-04-12
ID #2044944892
Free
Starszy Konsultant / Starsza Konsultantka I Podatki Pośrednie, Gdańsk
Poland, Pomorskie, Gdańsk,
Zmodyfikowano February 25, 2024

Opis

Description & Summary Zespół Indirect Tax w Pw C Polska to ponad 100 doświadczonych ekspertów od podatku od towarów i usług, cła, akcyzy i podatków środowiskowych.

Realizujemy projekty związane m.in.

z obrotem towarowym, wdrażaniem e-faktur, transakcjami nieruchomościowymi, ESG czy strukturyzowaniem inwestycji samorządowych.

Pracujemy z klientami krajowymi i zagranicznymi świadcząc usługi z 6 biur Pw C w Polsce (Warszawa, Wrocław, Kraków, Katowice, Poznań i Gdańsk).

Do naszego zespołu poszukujemy: Starszy Konsultant / Starsza Konsultantka Twoja przyszła rola:przygotowywanie i nadzór nad przygotowaniem projektów pism, porad oraz innej korespondencji,bezpośrednia praca z klientami z Polski i zagranicy,analiza przepisów, interpretacji oraz orzecznictwa w celu oceny skutków podatkowych i regulacyjnych określonych transakcji,formułowaniu rekomendacji podatkowych dla klientów,nadzór merytoryczny nad projektami oraz dbanie o ekonomikę projektu,nadzorowanie pracy oraz rozwijanie mniej doświadczonych członków zespołu,bieżący kontakt z klientami oraz udzielanie odpowiedzi na ich pytania.

Aplikuj, jeśli:masz 3-4 lata doświadczenia w doradztwie podatkowym/dziale podatkowym, w szczególności w zakresie VAT,umiesz identyfikować problemy i aktywnie poszukiwać rozwiązań,umiejętność poprawnego, logicznego formułowania porad i pism w języku polskim i angielskim,bardzo dobrze znasz j.

angielski,masz wykształcenie wyższe,masz bardzo dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne, umiesz pracować w zespole oraz efektywnie komunikujesz się z klientami oraz współpracownikami,dobrze znasz pakiet Ms Office.

Mile widziane:doświadczenie w zarządzaniu zespołem i koordynowaniu projektów.

Dołączając do nas zyskujesz:elastyczne warunki - hybrydowy model pracy, elastyczny początek dnia, workation, sabbatical leave,rozwój i podnoszenie kwalifikacji - pełne wsparcie zespołu podczas procesu wdrożenia, mentoring, szkolenia, warsztaty, wsparcie finansowo-merytoryczne w uzyskaniu certyfikacji (np.

ACCA, CIMA), urlop naukowy oraz konwersacje z native speaker,szeroki program medyczno-wellbeingowy - pakiet opieki medycznej (m.in.

opieka stomatologiczna, swoboda leczenia, masaże, fizjoterapia), coaching, sesje mindfulness, wsparcie psychologiczne, edukacja poprzez dedykowane webinary i warsztaty, doradztwo finansowo-prawne, możliwość stworzenia indywidualnego planu benefitowego (wybór m.in.

lunch pass, pakiet ubezpieczenia, concierge, pakiet weterynaryjny dla pupila czy masaże) oraz dostęp do kafeterii - w środku m.in.

vouchery, zniżki na urządzenia IT i zakup samochodu,3 godziny płatnego urlopu w miesiącu na wolontariat,dodatkowy dzień wolny z okazji urodzin,a kiedy polubisz to miejsce tak, jak my, możesz polecić znajomych do Pw C.

Jak wygląda proces rekrutacji? zaaplikuj, porozmawiaj telefonicznie z Rekruterką Agnieszką, poznajmy się lepiej podczas rozmowy rekrutacyjnej. W razie problemów, napisz do nas: Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celu przeprowadzenia rekrutacji jest Pw C Advisory sp.

z o.o. sp.k., lub inna spółka z sieci Pw C (), do której kierujesz aplikację.

Jeśli wyrazisz odrębną zgodę, dane osobowe będą przetwarzane również w innych celach zgodnie z treścią udzielonych zgód.

Pełną informację o przetwarzaniu danych osobowych oraz o przysługujących Ci prawach znajdziesz w.#LI-AL1

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Starszy konsultant / starsza konsultantka i podatki pośrednie

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

  Informacje o pracodawcy

  Szybkie wyszukiwanie:

  Lokalizacja

  Wpisz miasto lub region

  Słowo kluczowe


  Reklama: