Reklama:Regionalny Przedstawiciel Handlowy, Gdynia

Ostatnia aktualizacja 2024-07-19
Wygasa 2024-08-19
ID #2232495785
Free
Regionalny Przedstawiciel Handlowy, Gdynia
Poland, Pomorskie, Gdynia,
Zmodyfikowano July 8, 2024

Opis

Regionalny Przedstawiciel Handlowy Miejsce pracy: Gdynia Twój zakres obowiązków Aktywna sprzedaż produktów z oferty Vobro (około 60 SKU, Wzorzec dostępności to 8 SKU) Realizację planów sprzedażowych Utrzymywanie efektywnych kontaktów z Klientami Detalicznymi w celu korzystnego kształtowania dystrybucji produktów na podległym terenie Maksymalizacja sprzedaży w swoim obszarze Realizacja zleconych działań promocyjnych i dystrybucyjnych Nasze wymagania Minimum 2 letnie doświadczenie sprzedażowe we współpracy z Klientem Detalicznym poparte sukcesami sprzedażowymi (preferowana branża spożywcza - FMCG) Czynne prawo jazdy kat.

B Nastawienie na realizację celów Umiejętność nawiązywania i utrzymywania bardzo dobrych kontaktów z Klientami Komunikatywność i przedsiębiorczość Odpowiedzialność i rzetelność Samodzielność, kreatywność i dynamizm w działaniu To oferujemy Atrakcyjny, prosty i bardzo motywujący system wynagrodzeń zależny od wyników pracy Dobra podstawa wynagrodzenia i premia -> im więcej sprzedajemy tym więcej zarobimy Stabilną pracę oraz zatrudnienie na podstawie umowy o pracę Narzędzia pracy (telefon, tablet, samochód służbowy) Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

VOBRO sp. z o. o.

sp. k.

VOBRO sp. z o. o.

sp. k.

to wiodący producent wysokiej jakości wyrobów czekoladowych z sektora FMCG, który od 1986 roku dostarcza wyśmienite praliny i cukierki, w różnorodnych smakach, kształtach i formach podania, do 20 krajów Europy, Azji i Ameryki.

Firma świadomie od lat stawia na strategię budowania i rozwijania marek silnie zakorzenionych w świadomości konsumentów.

Nasze wyroby posiadają ugruntowaną pozycję rynkową zarówno w Polsce jak i za granicą.

Osoby zainteresowane prosimy o zaakceptowanie w formularzu aplikacyjnym poniższej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez VOBRO sp. z o. o.

sp. k.

, ul. Podgórna 78, 87-300 Brodnica (Administrator) w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego oraz w kolejnych naborach kandydatów na podobne stanowisko.

Oświadczam, że zostały mi przekazane informacje dotyczące przetwarzania danych przez Administratora oraz informacje o przysługujących mi prawach (tj.

z art. 13 RODO), które zostały zawarte w ogłoszeniu rekrutacyjnym.”

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Regionalny przedstawiciel handlowy

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

    Szybkie wyszukiwanie:

    Lokalizacja

    Wpisz miasto lub region

    Słowo kluczowe


    Reklama: