To zlecenie wygasło.

Reklama:Specjalista Ds. Wdrożeń, Goczałkowice-zdrój

Ostatnia aktualizacja 2024-07-18
Wygasa 2024-07-18
ID #2201778421
Free
Specjalista Ds. Wdrożeń, Goczałkowice-zdrój
Poland, Śląskie, Goczałkowice-Zdrój,
Zmodyfikowano June 21, 2024

Opis

Specjalista ds.

wdrożeń Miejsce pracy: Goczałkowice-Zdrój (pow.

pszczyński) Twój zakres obowiązków wdrażanie produktów z oferty YAKUDO do sprzedaży uruchamianie produktów z oferty YAKUDO udział w prezentacjach wdrażanych produktów u Klientów przeprowadzenie szkoleń technicznych doradztwo techniczne i sporządzanie dokumentacji Nasze wymagania wykształcenie średnie/wyższe (preferowane techniczne), znajomość języka angielskiego, podstawowa znajomość budowy komputerów klasy PC, podstawowa znajomość konfiguracji sieci LAN, znajomość konfiguracji systemów Windows oraz instalacji oprogramowania, mile widziana znajomość konfiguracji systemów Linux oraz instalacji oprogramowania (nieobowiązkowa), umiejętność czytania dokumentacji technicznej w języku angielskim, zdolności manualne, zdolności analityczne, prawo jazdy kategorii B, dyspozycyjność, cechy osobowe: pracowitość, sumienność, dokładność, schludność, koleżeńskość Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

To oferujemy profesjonalne wprowadzenie do firmy i szkolenie z zakresu oferowanych produktów wraz z niezbędnym wsparciem technicznym, atrakcyjny pakiet wynagrodzeń: wynagrodzenie podstawowe wraz z systemem premiowym, dofinansowanie do wypoczynku, premie świąteczne, pracę w przyjaznym i nastawionym na rozwój zespole.

Benefity dofinansowanie szkoleń i kursów spotkania integracyjne służbowy telefon do użytku prywatnego komputer do użytku prywatnego preferencyjne pożyczki firmowa biblioteka dofinansowanie wypoczynku dofinansowanie wakacji dzieci Yakudo Plus sp.

z o.o. Yakudo Plus Sp.

z o.o. jest firmą specjalizującą się w dostarczaniu najnowocześniejszych rozwiązań technicznych dla handlu detalicznego oraz przemysłu spożywczego.

Nasza działalność obejmuje sprzedaż urządzeń i oprogramowania, świadczenie usług w zakresie ich instalacji i wdrożenia, integrowanie z istniejącymi systemami oraz prowadzenie bieżących prac serwisowych i naprawczych.

Jako firma Yakudo Plus Sp.

z o.o. działamy na polskim rynku od 1997 roku.

Od momentu powstania jesteśmy wyłącznym przedstawicielem w Polsce japońskiej firmy Teraoka Seiko Co., LTD.

będącej jednym z największych na świecie producentów urządzeń ważących, pakujących oraz etykietujących dostępnych pod marką DIGI.

Wraz z rozwojem firmy dołączyliśmy do naszego portfolio kolejnych producentów sprzętu, takich jak: Anritsu Infivis – producenta urządzeń do kontroli towarów wagami dynamicznymi, detektorami metali oraz skanerami rentgenowskimi Ravenwood Packaging Ltd.

- producenta drukarek typu sleever.

Hfe Vacuum Systems – producenta maszyn do pakowania próżniowego oraz w atmosferze modyfikowanej marki Turbovac Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Yakudo Plus Sp.

z o.o. z siedzibą przy ul.

Spokojnej 76, 43-230 Goczałkowice-Zdrój, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Yakudo Plus Sp.

z o.o. z siedzibą przy ul.

Spokojnej 76 43-230 Goczałkowice-Zdrój danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem iodo@yakudo.eu Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji.

Pozostałe dane osobowe (np.

wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji.

W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych.

Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 3 miesięcy, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 1 roku.

Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres 3 lat.

Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych.

Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.

W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem iodo@yakudo.eu

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Specjalista ds. wdrożeń

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

    Szybkie wyszukiwanie:

    Lokalizacja

    Wpisz miasto lub region

    Słowo kluczowe


    Reklama: