Reklama:Starszy Konsultant / Starsza Konsultantka I Podatki Pośrednie, Lublin

Ostatnia aktualizacja 2024-07-25
Wygasa 2024-08-25
ID #2097904873
Free
Starszy Konsultant / Starsza Konsultantka I Podatki Pośrednie, Lublin
Poland, Lubelskie, Lublin,
Zmodyfikowano April 2, 2024

Opis

Description & Summary Zespół Indirect Tax w Pw C Polska to (ponad) 100 doświadczonych ekspertów od podatku VAT.

Realizujemy projekty związane m.in.

z obrotem towarowym, wdrażaniem e-faktur, transakcjami nieruchomościowymi czy strukturyzowaniem inwestycji samorządowych.

Współpracujemy głównie z zewnętrznymi klientami.

Do naszego zespołu poszukujemy: Starszego Konsultanta / Starszej Konsultantki z j.niemieckim oraz j.

angielskim Twoja przyszła rola:przygotowywanie i weryfikacja rozliczeń podatkowych VAT (compliance),bezpośrednia praca z klientami,nadzorowanie pracy oraz rozwijanie umiejętności mniej doświadczonych członków zespołu,bieżący kontakt z klientami oraz udzielanie odpowiedzi na ich pytania.

Aplikuj, jeśli:posiadasz co najmniej dwuletnie doświadczenie w przygotowaniu lub sprawdzaniu deklaracji VAT,chcesz pracować w międzynarodowym środowisku, w szczególności współpracować z zespołami z m.in.dla zagranicznych biur Pw C,bardzo dobrze znasz j.

angielski i j.

niemiecki,masz bardzo dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne, dobrze czujesz się w pracy z klientem oraz jako członek szerszego zespołu projektowego.

Mile widziane:doświadczenie w bezpośredniej pracy z klientem w j.

niemieckim i angielskim,doświadczenie we współpracy z SDC, SSC,znajomość procesów rozliczania VAT za granicą,obsługa programu SAP, Oracle, Dynamics, Datev.

Dołączając do nas zyskujesz:elastyczne warunki - hybrydowy model pracy, elastyczny początek dnia, workation, sabbatical leave,rozwój i podnoszenie kwalifikacji - pełne wsparcie zespołu podczas procesu wdrożenia, mentoring, szkolenia, warsztaty, certyfikacja współ-/finansowana przez Pw C oraz konwersacje z native speaker,szeroki program medyczno-wellbeingowy - pakiet opieki medycznej (m.in.

opieka stomatologiczna, swoboda leczenia, masaże, fizjoterapia), coaching, sesje mindfulness, wsparcie psychologiczne, edukacja poprzez dedykowane webinary i warsztaty, doradztwo finansowo-prawne, możliwość stworzenia indywidualnego planu benefitowego (wybór m.in.

lunch pass, pakiet ubezpieczenia, concierge, pakiet weterynaryjny dla pupila czy masaże) oraz dostęp do kafeterii - w środku m.in.

vouchery, zniżki na urządzenia IT i zakup samochodu,3 godziny płatnego urlopu w miesiącu na wolontariat,dodatkowy dzień wolnego z okazji urodzin,a kiedy polubisz to miejsce tak, jak my, możesz polecić znajomych do Pw C.

Jak wygląda proces rekrutacji? zaaplikuj, porozmawiaj telefonicznie z Rekruterami Agnieszką,poznajmy się lepiej podczas rozmowy rekrutacyjnej. W razie problemów, napisz do nas:.

Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celu przeprowadzenia rekrutacji jest Pw C Advisory sp.

z o.o. sp.k., lub inna spółka z sieci Pw C (), do której kierujesz aplikację.

Jeśli wyrazisz odrębną zgodę, dane osobowe będą przetwarzane również w innych celach zgodnie z treścią udzielonych zgód.

Pełną informację o przetwarzaniu danych osobowych oraz o przysługujących Ci prawach znajdziesz w.#LI-AL1

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Starszy konsultant / starsza konsultantka i podatki pośrednie

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

  Informacje o pracodawcy

  Szybkie wyszukiwanie:

  Lokalizacja

  Wpisz miasto lub region

  Słowo kluczowe


  Reklama: