To zlecenie wygasło.

Reklama:Konsultant Ds. Obsługi Telefonicznej Pacjenta, Piaseczno

Ostatnia aktualizacja 2024-04-17
Wygasa 2024-04-16
ID #2078375852
Free
Konsultant Ds. Obsługi Telefonicznej Pacjenta, Piaseczno
Poland, Kujawsko-Pomorskie, Piaseczno,
Zmodyfikowano March 19, 2024

Opis

Grupa CMP  to nowoczesna sieć placówek oferująca wysokiej jakości opiekę medyczną.

Szukamy pasjonatów zdrowia gotowych rozwijać się w przyjaznym środowisku pracy i dołączyć do naszego zespołu.

Oferujemy możliwość współpracy z doświadczonymi specjalistami oraz dostęp do nowoczesnego sprzętu medycznego.

Dołącz do nas i pomóż nam dbać o zdrowie pacjentów! My pracujemy z sercem, a Ty? Miejsce pracy:  Piaseczno, ul.

Jana Pawła 9/lok.106 ​ ​ Twoje zadania: Telefoniczna obsługa Pacjentów Umawianie Pacjentów na konsultacje i badania Udzielanie informacji o aktualnych usługach i cenniku Realizacja celów jakościowych Dbałość o wysoką jakość obsługi oraz zachowanie profesjonalnych relacji z naszymi Pacjentami   Od Kandydatów/Kandydatek oczekujemy: Wykształcenia minimum średniego Gotowości do pracy w systemie zmianowym Dobrej dykcji i przyjaznego usposobienia Znajomości języka angielskiego lub języka ukraińskiego - nie jest to warunek konieczny Doświadczenie w pracy w Contact Center będzie dodatkowym atutem Mile widziana dostępność w godzinach 7-12 oraz 15-20 W zamian oferujemy: Zatrudnienie w oparciu o  umowę o pracę/umowę zlecenie Dostęp do platformy benefitowej  (w tym karta Multisport) – każdy znajdzie korzyści dostosowane do swoich potrzeb.

Możliwość rozwoju zawodowego  – jesteśmy gotowi podzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem, abyś mógł/ła rozwijać się razem z nami.

Szkolenia wewnętrzne  – stawiamy na ciągłe doskonalenie w wykonywanej pracy.

Program poleceń pracowniczych oraz inicjatyw  - dajemy Ci szansę na dodatkową gratyfikację za Twoją aktywność i inicjatywę.

Aplikując wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Grupę Kapitałową CMP, w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego.

  1) administratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest Grupa Kapitałowa CMP*, 2) kontakt z inspektorem ochrony danych osobowych jest możliwy pod adresem e-mail: iod@cmp.med.pl , 3) dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego, a w przypadku wyrażenia zgody, także w kolejnych naborach pracowników Grupy Kapitałowej CMP* na podstawie wyrażonej zgody (art.

6 ust. 1 lit. a RODO), 4) osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, 5) odbiorcą danych może być podmiot działający na zlecenie administratora danych, tj.

podmiot świadczący usługi IT w zakresie serwisowania i usuwania awarii, 6) dane zgromadzone w procesach rekrutacyjnych będą przechowywane przez okres nie dłuższy niż 1 rok, 7) osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych osobowych, żądania ich sprostowania lub usunięcia.

Wniesienie żądania usunięcia danych jest równoznaczne z rezygnacją z udziału w procesie rekrutacji prowadzonym przez Grupę Kapitałową CMP*; ponadto przysługuje jej prawo do żądania ograniczenia przetwarzania w przypadkach określonych w art.

18 RODO, 8) osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych na niezgodne z prawem przetwarzanie jej danych osobowych.

Organ ten będzie właściwy do rozpatrzenia skargi z tym, że prawo wniesienia skargi dotyczy wyłącznie zgodności z prawem przetwarzania danych osobowych, nie dotyczy zaś przebiegu procesu rekrutacji, 9) podanie danych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych nie jest obowiązkowe, jednak jest warunkiem umożliwiającym ubieganie się o przyjęcie kandydata do pracy w Grupie Kapitałowej CMP*.

  * W skład Grupy Kapitałowej CMP wchodzą następujące Spółki: Centrum Medyczne Puławska sp.

z o.o. z siedzibą w Piasecznie, ul.

Puławska 49, 05-500 Piaseczno, nr KRS: 000015758; CMP Inwest sp.

z o.o. z siedzibą w Piasecznie, ul.

Puławska 49, 05-500 Piaseczno, nr KRS: 000059872; Centrum Medyczne Puławska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie, ul.

Ciszewskiego 15, 02-772 Warszawa, nr KRS: 0000390182 ; MTL Centrum Medyczne Puławska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Piasecznie, ul.

Puławska 49, 05-500 Piaseczno, nr KRS: 0000667163 oraz spółki powstałe w przyszłości.

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Konsultant ds. obsługi telefonicznej pacjenta

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

    Szybkie wyszukiwanie:

    Lokalizacja

    Wpisz miasto lub region

    Słowo kluczowe


    Reklama: