Reklama:Inżynier Budowy Br. Budowlana – Farmy Pv, Poznan

Ostatnia aktualizacja 2024-02-06
Wygasa 2024-03-06
ID #2001456647
Free
Inżynier Budowy Br. Budowlana – Farmy Pv, Poznan
Poland, Lubelskie, Poznań,
Zmodyfikowano January 20, 2024

Opis

Inżynier Budowy br. Budowlana – farmy PV Miejsce pracy: Poznań Twój zakres obowiązków

Przygotowanie dokumentacji jakościowej budowy na realizowanych Inwestycjach,
Współpraca z Inwestorem, podwykonawcami i dostawcami w zakresie rozliczania ilości i wartości wykonanych robót,
Tworzenie technicznej dokumentacji kontraktowej,
Zarządzanie gospodarką materiałową na budowie,
Prowadzenie dokumentacji budowy, oraz sporządzanie dokumentacji powykonawczej wykonanych robót.
Nasze wymagania

Wykształcenie wyższe,
Uprawnienia konstrukcyjno - budowlane lub w trakcie ich zdobywania,
Ogólna znajomość przepisów prawa budowlanego, rozporządzeń oraz norm branżowych,
Umiejętność pracy w zespole,
Dyspozycyjność - praca na terenie kraju w systemie dekadowym (10 dni pracujące/4 dni wolne),
Znajomość oprogramowania: MS Office, Auto CAD,
Prawo jazdy kat. B.
To oferujemy

Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2 B,
Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,
Pracę w dynamicznym i doświadczonym zespole,
Ubezpieczenie grupowe, pakiet medyczny, pakiet Multisport,
Zapewniamy zakwaterowanie dla kandydatów spoza rejonu.
Benefity

dofinansowanie zajęć sportowych
prywatna opieka medyczna
ubezpieczenie na życie
ROMGOS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ENGINEERING SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Romgos Sp. z o.o. Engineering Sp. K. to jedna z najbardziej dynamicznych spółek gazowniczych w kraju. Jako generalny wykonawca i podwykonawca zajmujemy się kompleksową realizacją inwestycji na rynku budownictwa energetycznego, przemysłowego oraz ZZU.
Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do ROMGOS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ENGINEERING SPÓŁKA KOMANDYTOWA z siedzibą w: ul. Zaciszna 1 D, 63-200 Jarocin (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: kadry@romgos.pl.
Będziemy przetwarzali informacje o Tobie w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby wypełnić ciążące na nas obowiązki prawne – dane wskazane w Kodeksie pracy (m.in. dane identyfikacyjne, dane kontaktowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, umiejętności, kwalifikacje) lub w innych przepisach prawa (według wymogów ogłoszenia); (b) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i Twojej dostępności do rozpoczęcia pracy); (c) w oparciu o Twoją zgodę (np. Twój wizerunek, zainteresowania); w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. Twój adres e-mail, który jest niezbędny do Twojej identyfikacji na formularzu Pracuj.pl). Twoje dane osobowe możemy przetwarzać także celu prowadzenia przyszłych rekrutacji na różne stanowiska (w oparciu o Twoją zgodę). Podanie danych osobowych wskazanych w przepisach prawa, niezbędnych do podjęcia działań na Twoje żądanie przed zawarciem umowy lub niezbędnych w naszym prawnie uzasadnionym interesie, jest obowiązkowe, żeby wziąć udział w rekrutacji. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę lub przetwarzamy je na Twoje żądanie przed zawarciem umowy) do innego administratora danych. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres: maks. 1 roku od zakończenia publikacji ogłoszenia.
Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych. Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy (EOG). W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem e-mail: kadry@romgos.pl.

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Inżynier budowy br. budowlana – farmy pv

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

    Szybkie wyszukiwanie:

    Lokalizacja

    Wpisz miasto lub region

    Słowo kluczowe


    Reklama: