Reklama:Monter Konstrukcji Stalowych, Poznań

Ostatnia aktualizacja 2024-07-13
Wygasa 2024-08-13
ID #2208289723
Free
Monter Konstrukcji Stalowych, Poznań
Poland, Lubelskie, Poznań,
Zmodyfikowano June 27, 2024

Opis

Monter konstrukcji stalowych Miejsce pracy: Poznań Twój zakres obowiązków montaż konstrukcji stalowych, balustrad stalowych/ szklanych zgodnie z instrukcjami technicznymi, wykonywanie powierzonych prac budowlanych wg.

potrzeb i instrukcji przełożonych, dbałość o powierzony sprzęt, współpraca w zespole monterskim, przestrzeganie przepisów BHP.

Nasze wymagania min.

1 rok praktycznego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, zdolność do pracy powyżej 3m, gotowość do wyjazdów służbowych ( delegacje na terenie całej Polski), umiejętność współpracy w zespole, wysoki poziom komunikacji, otwartość, umiejętność pracy pod presją czasu ( praca na harmonogramach prac -inwestycji budowlanych), zaangażowanie w wykonywane obowiązki, chęci do pracy, umiejętność sprawnego posługiwania się urządzeniami montażowymi, prawo jazdy kat.

B.

To oferujemy wynagrodzenie zasadnicze płatne raz w miesiącu w oparciu o umowę o pracę, pełny etat, narzędzia pracy, system poleceń pracowniczych, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego, Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Metal Market z siedzibą w: Bukowska 14, 62-081 Wysogotowo (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np.

informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i dostępności do rozpoczęcia pracy); (b) w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np.

imię, nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia); c) w oparciu o Twoją zgodę, która wyrażona jest poprzez przeslanie dokumentów aplikacyjnych zawierających takie informacje jak np.

wizerunek czy zainteresowania.

Podanie wszystkich danych osobowych, o których mowa powyżej jest dobrowolne, natomiast dane wymienione w lit.

a) i b) są niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji.

Niepodanie danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia kandydatury.

Podanie pozostałych danych jest dobrowolne, ale może pomóc w sprawnym przeprowadzeniu procesu rekrutacji.

Masz prawo żądać dostępu do Twoich danych (w tym uzyskania ich kopii), sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, jak również wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania.

Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.

Podane przez Ciebie dane osobowe nie będą wykorzystywane w celu profilowania albo podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres 1 roku, chyba, że wyraziłeś odrębną zgodę na wykorzystanie Twoich danych osobowych w przyszłych rekrutacjach.

W celu realizacji praw lub w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami pod adresem: rekrutacja.metalmarket@o2.pl.

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Monter konstrukcji stalowych

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

  Informacje o pracodawcy

  Szybkie wyszukiwanie:

  Lokalizacja

  Wpisz miasto lub region

  Słowo kluczowe


  Reklama: