To zlecenie wygasło.

Reklama:Sprzedawca W Dziale Mięsa I Wędlin, Poznań

Ostatnia aktualizacja 2024-06-14
Wygasa 2024-06-13
ID #2177716727
Free
Sprzedawca W Dziale Mięsa I Wędlin, Poznań
Poland, Lubelskie, Poznań,
Zmodyfikowano June 2, 2024

Opis

Sprzedawca w dziale mięsa i wędlin Miejsce pracy: Poznań Twój zakres obowiązków obsługa klienta na stoisku mięsno-wędliniarskim, układanie mięsa i wędlin w ladzie oraz dbanie o atrakcyjną ekspozycję, dbanie o czystość i porządek na stoisku mięsnym.

Nasze wymagania motywacja do pracy i zaangażowanie, komunikatywny język polski, dyspozycyjność - praca w systemie dwuzmianowym (6-21:30), wyrobiona książeczka sanepidowska lub gotowość do zrobienia badań, doświadczenie na podobnym stanowisku lub gotowość do nauki.

To oferujemy pracę w wymiarze ½ etatu w oparciu o umowę zlecenie, szanse na rozwój w strukturze firmy, rabatową kartę zakupową oraz pracownicze ubezpieczenie grupowe.

Benefity prywatna opieka medyczna ubezpieczenie na życie zniżki na firmowe produkty i usługi bony towarowe Chata Polska Chata Polska to sieć sklepów ogólnospożywczych prężnie rozwijająca się od 1997 roku.

Jesteśmy silną firmą handlową, skupiającą wyłącznie polskich przedsiębiorców.

Prosimy przesyłać aplikacje z dopiskiem: ,, Zapoznałem się z udzielaną przez MMT Supermarket Sp. z o.o. Sp. k.

informacją w sprawie przetwarzania danych osobowych, oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez MMT Supermarket Sp. z o.o. Sp. K.

danych osobowych zawartych w moim CV i w innych dokumentach dołączonych do CV, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę.

Dobrowolna zgoda w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji: ,, Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie przez MMT Supermarket Sp. z o.o. Sp. k.

danych osobowych zawartych w moim CV i w innych dokumentach dołączonych do CV, także w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji, w okresie do 31 grudnia pierwszego pełnego roku kalendarzowego po roku zgłoszenia mojej kandydatury.

Informacja w sprawie przetwarzania danych osobowych: Administratorem danych osobowych kandydatów jest MMT Supermarket Sp. z o.o. Sp.k. (ul. Zwierzchowskiego 25, 61-249 Poznań, tel.

+48 61 65 00 360), która przetwarza je w celu rekrutacji.

Kandydat ma prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, sprzeciwu wobec ich przetwarzania, oraz prawo skargi.

Kandydat może wycofać zgodę na przetwarzanie danych w każdym czasie.

Prosimy o zapoznanie się ze szczegółową informacją w sprawie przetwarzania danych osobowych oraz Państwa praw pod linkiem: www.chatapolska.pl/web/files/rekrutacja_obowiazek_informacyjny.pdf

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Sprzedawca w dziale mięsa i wędlin

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

  Informacje o pracodawcy

  Szybkie wyszukiwanie:

  Lokalizacja

  Wpisz miasto lub region

  Słowo kluczowe


  Reklama: