Reklama:Operator Koparki Jednonaczyniowej, Rzeszow

Ostatnia aktualizacja 2024-07-21
Wygasa 2024-08-21
ID #2192261198
Free
Operator Koparki Jednonaczyniowej, Rzeszow
Poland, Podkarpackie, Rzeszów,
Zmodyfikowano June 14, 2024

Opis

W centrum uwagi  EWL Group  zawsze są ludzie.

Jesteśmy firmą, która buduje i rozwija różnorodność dzięki swoim pracownikom.

Dostarczamy rozwiązania w zakresie HR, oferujemy usługi rekrutacji pracowników stałych i tymczasowych oraz usługi typu outsourcing we wszystkich sektorach.  Grupa EWL  znajduje się także w wykazie Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem nr 11991.

Szukasz stabilnej pracy aby nie martwić się o przyszłość swoją i swojej rodziny? Obecnie dla naszego Klienta- Lidera wśród Pracodawców poszukujemy:                                Operatora koparki jednonaczyniowej Pracodawca oferuje: Umowę o pracę; Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie z tradycjami; Dobre wynagrodzenie plus premie Pracę od poniedziałku do piątku na jedną zmianę 8:00 - 16:00 Zakres obowiązków: sortowanie towaru załadunek/rozładunek kontenerów Wymagania pracodawcy: uprawnienia na koparki jednonaczyniowe do 0,8 m3 III KL.

Lub klasy I Zainteresowała Cię powyższa oferta? Nie czekaj wyślij swoje CV! Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do EWL SPÓŁKA AKCYJNA z siedzibą w: Aleje Jerozolimskie 160, 02-326 Warszawa (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami.

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Operator koparki jednonaczyniowej

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

  Informacje o pracodawcy

  Szybkie wyszukiwanie:

  Lokalizacja

  Wpisz miasto lub region

  Słowo kluczowe


  Reklama: