Reklama:Kosztorysant Robót Elektrycznych, Skierniewice

Ostatnia aktualizacja 2024-02-06
Wygasa 2024-03-06
ID #2001456627
Free
Kosztorysant Robót Elektrycznych, Skierniewice
Poland, Łódzkie, Skierniewice,
Zmodyfikowano January 20, 2024

Opis

Kosztorysant

Robót Elektrycznych

Miejsce pracy: Skierniewice Twój zakres obowiązków

sporządzanie wycen w programie do kosztorysowania Norma Pro lub MS Excel,
samodzielne wykonanie obmiarów do wycen na podstawie dokumentacji projektowej,
pozyskiwanie ofert od podwykonawców i dostawców materiałów,
przygotowywanie harmonogramów,
praca w biurze w Skierniewicach.
Nasze wymagania

wykształcenie wyższe techniczne – budowlane lub pokrewne,
biegła znajomość oprogramowania Norma Pro, Autocad, Pakietu Office (Word, Excel),
umiejętność czytania rysunku technicznego/budowlanego,
umiejętność analitycznego myślenia i organizacji pracy własnej,
samodzielność i odpowiedzialność,
odporność na stres, umiejętność pracy pod presją czasową.
Mile widziane

mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
To oferujemy

stabilność i atrakcyjne warunki zatrudnienia na umowę o pracę lub kontrakt,
wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności,
możliwość rozwoju zawodowego oraz niezbędne narzędzia pracy,
możliwość nauki języka angielskiego,
pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole.
Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do MIRBUD S. A. z siedzibą w: Unii Europejskiej 18, 96-100 Skierniewice (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: kadry@mirbud.pl.
Będziemy przetwarzali informacje o Tobie w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby wypełnić ciążące na nas obowiązki prawne – dane wskazane w Kodeksie pracy (m.in. dane identyfikacyjne, dane kontaktowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, umiejętności, kwalifikacje) lub w innych przepisach prawa (według wymogów ogłoszenia); (b) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i Twojej dostępności do rozpoczęcia pracy); (c) w oparciu o Twoją zgodę (np. Twój wizerunek, zainteresowania); w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. Twój adres e-mail, który jest niezbędny do Twojej identyfikacji na formularzu Pracuj.pl). Twoje dane osobowe możemy przetwarzać także celu prowadzenia przyszłych rekrutacji na różne stanowiska (w oparciu o Twoją zgodę). Podanie danych osobowych wskazanych w przepisach prawa, niezbędnych do podjęcia działań na Twoje żądanie przed zawarciem umowy lub niezbędnych w naszym prawnie uzasadnionym interesie, jest obowiązkowe, żeby wziąć udział w rekrutacji. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę lub przetwarzamy je na Twoje żądanie przed zawarciem umowy) do innego administratora danych. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres: maks. 1 roku od zakończenia publikacji ogłoszenia.
Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez okres: maks. 1 roku od zakończenia publikacji ogłoszenia.
Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych. Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy (EOG). W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem e-mail: kadry@mirbud.pl.

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Kosztorysant robót elektrycznych

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

  Informacje o pracodawcy

  Szybkie wyszukiwanie:

  Lokalizacja

  Wpisz miasto lub region

  Słowo kluczowe


  Reklama: