Reklama:Specjalista / Specjalistka Ds. Księgowości (dział P2p), Wadowice

Ostatnia aktualizacja 2024-07-25
Wygasa 2024-08-25
ID #2186536563
Free
Specjalista / Specjalistka Ds. Księgowości (dział P2p), Wadowice
Poland, Małopolskie, Wadowice,
Zmodyfikowano June 8, 2024

Opis

Specjalista / Specjalistka ds.

Księgowości (dział P2 P) Miejsce pracy: Wadowice Twój zakres obowiązków księgowanie faktur AP zagranicznych placówek SGS obsługa zapytań od dostawców audyt wydatków pracowniczych obsługa zadań związanych z procesem zamknięcia miesiąca Nasze wymagania posiadasz doświadczenie w księgowości korporacyjnej posługujesz się językiem angielskim na poziomie min.

B1 posiadasz wykształcenie wyższe, mile widziane w obszarze Finansów i Rachunkowości potrafisz korzystać z programu MS Excel (w pracy wykorzystujemy również system Oracle, zapewniając pełne przeszkolenie stosownie do potrzeb) jesteś osobą otwartą i zaangażowaną, której zależy na współtworzeniu przyjaznej atmosfery w miejscu pracy chcesz rozwijać się w kierunku eksperckim w obszarze finansowym w dziale P2 P lub innym dziale księgowym To oferujemy szybki i bezpieczny proces rekrutacyjny w formie zdalnej wraz z możliwością zawarcia umowy przedwstępnej, zabezpieczającej przyszłe zatrudnienie stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w stałych godzinach biznesowych pon.-pt.

(08:00/09:00 – 16:00/17:00) w prężnie rozwijającej się firmie z sektora SSC pełne wdrożenie w zadania dopasowane do indywidualnego tempa pracownika oraz stałe wsparcie Team Leadera pracę w 100% zdalną lub częściowo zdalną z wizytami w biurze w Katowicach (ul.

Graniczna 54) 2-3 razy w miesiącu wsparcie w realizowaniu indywidualnej ścieżki kariery pakiet świadczeń dodatkowych: prywatna opieka medyczna Medicover, ubezpieczenie grupowe, dostęp do platformy My Benefit, dofinansowanie do karty Multi Sport, dofinansowanie nauki języków obcych, dodatkowy urlop na wolontariat, platforma szkoleniowa oraz szereg specjalistycznych szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych, prowadzonych przez wykwalifikowanych specjalistów możliwość udziału w programie rekomendacji pracowników, który nagradza za polecenia nowych talentów możliwość aktywnego udziału w różnorodnych inicjatywach dobroczynnych, wspierających lokalne społeczności i organizacje biuro zlokalizowane w bezpośrednim sąsiedztwie Galerii 3 Stawy, z dogodnym dojazdem z centrum Katowic oraz dedykowanym parkingiem dla pracowników SGS GLOBAL BUSINESS SERVICES EUROPE SP Z O O Jesteśmy SGS – światowym liderem w dziedzinie badań, inspekcji i certyfikacji, uznawanym za wzorzec w zakresie zrównoważonego rozwoju, jakości i rzetelności.

W sieci ponad 2650 oddziałów i laboratoriów zatrudniamy przeszło 97 000 pracowników, którzy poprzez wspólną pracę umożliwiają lepszy, bezpieczniejszy i bardziej połączony świat.

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez SGS GLOBAL BUSINESS SERVICES EUROPE SP Z O O z siedzibą w: Graniczna 54, 40-018 Katowice (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np.

informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i dostępności do rozpoczęcia pracy); (b) w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np.

imię, nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia); c) w oparciu o Twoją zgodę, która wyrażona jest poprzez przeslanie dokumentów aplikacyjnych zawierających takie informacje jak np.

wizerunek czy zainteresowania.

Podanie wszystkich danych osobowych, o których mowa powyżej jest dobrowolne, natomiast dane wymienione w lit.

a) i b) są niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji.

Niepodanie danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia kandydatury.

Podanie pozostałych danych jest dobrowolne, ale może pomóc w sprawnym przeprowadzeniu procesu rekrutacji.

Masz prawo żądać dostępu do Twoich danych (w tym uzyskania ich kopii), sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, jak również wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania.

Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.

Podane przez Ciebie dane osobowe nie będą wykorzystywane w celu profilowania albo podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres maks.

1 roku od zakończenia publikacji ogłoszenia, chyba, że wyraziłeś odrębną zgodę na wykorzystanie Twoich danych osobowych w przyszłych rekrutacjach.

W celu realizacji praw lub w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami pod adresem: pl.privacy@sgs.com.

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Specjalista / specjalistka ds. księgowości (dział p2p)

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

    Szybkie wyszukiwanie:

    Lokalizacja

    Wpisz miasto lub region

    Słowo kluczowe


    Reklama: