Reklama:Senior Data Governance Specialist, Warszawa

Ostatnia aktualizacja 2024-07-19
Wygasa 2024-08-19
ID #2229446819
Free
Senior Data Governance Specialist, Warszawa
Poland, Lubelskie, Warszawa,
Zmodyfikowano July 6, 2024

Opis

Description & Summary Business Intelligence & Data to zespół w Pw C Polska liczący około 50 specjalistów.

Naszym klientom pomagamy w projektowaniu i wdrażaniu optymalnego podejścia do wykorzystania wartości ich danych i maksymalizacji wyników biznesowych.

Współpracujemy z organizacjami z różnych branż, aby opracować rozwiązania dostosowane do ich potrzeb. Do naszego zespołu poszukujemy: Senior Data Governance Specialist Twoja przyszła rola:współpraca z klientami w celu zrozumienia ich potrzeb w zakresie zarządzania danymi, w tym zbieranie wymagań i analiza luk, wywiady z użytkownikami, dokumentowanie i ocena procesów, a także skuteczne prezentowanie wyników swoich prac,projektowanie i wdrażanie modeli operacyjnych zarządzania danymi (struktury organizacyjne i procesy), a także przygotowywanie polityk i wdrażanie narzędzi,projektowanie procesów związanych z zarządzaniem danymi i jakości danych (np.

zmiana właściciela danych, dodanie pojęcia biznesowego, walidacja i remediacja danych),automatyzacja procesów zarządzania danymi (workflows - projektowanie i wdrożenie),doradztwo w zakresie narzędzi wspierających zarządzanie danymi (słownik, katalog, jakość danych, przepływy danych),opracowanie modeli danych: koncepcyjnych, logicznych, fizycznych,opracowywanie ofert na wykonywanie projektów związanych z zarządzaniem danymi,prowadzenie warsztatów i szkoleń w zakresie zarządzania danymi mających na celu edukację, komunikację i mobilizację naszych klientów.

Aplikuj, jeśli:posiadasz co najmniej 3-letnie doświadczenie w co najmniej dwóch z poniższych obszarów: Data Governance, Data Quality, modelowanie danych, standardy danych, dane podstawowe i referencyjne, metadane, architektura danych,orientujesz się w metodyce zarządzania danymi wg.

DAMA (Dama-DM BOK Framework),posiadasz doświadczenie w projektowaniu i technicznej implementacji zautomatyzowanych procesów w słowniku, katalogu danych lub narzędziu do jakości danych, posiadasz wiedzę i umiejętności techniczne w zakresie integracji narzędzi Data Governance z innymi systemami,posiadasz wiedzę w zakresie zasad zarządzania danymi, a także znasz procesy, polityki i kluczowe platformy dostawców,rozumiesz koncepcje strategii zarządzania danymi,posiadasz doświadczenie w analizie wymagań biznesowych,posiadasz wysokie umiejętności interpersonalne oraz negocjacyjne i umiesz je wykorzystać w rozmowie z klientem,posiadasz doskonałe umiejętności w zakresie komunikacji werbalnej i pisemnej w języku polskim i angielskim, w tym umiejętności prezentacyjne (np.

MS Power Point).

Mile widziane:znajomość wymogów regulacyjnych / ustawowych mających wpływ na Zarządzanie Danymi (np.

Rekomendacja D, BCBS 239),znajomość narzędzi do zarządzania danymi (np.

Collibra, Alation, Informatica, MS Purview, itp.)Dołączając do nas zyskujesz:elastyczne warunki - hybrydowy model pracy, elastyczny początek dnia, workation, sabbatical leave,rozwój i podnoszenie kwalifikacji - pełne wsparcie zespołu podczas procesu wdrożenia, mentoring, szkolenia, warsztaty, certyfikacja współ-/finansowana przez Pw C np.

(Certified Data Management Professional) oraz konwersacje z native speakers,szeroki program medyczno-wellbeingowy - pakiet opieki medycznej (m.in.

opieka stomatologiczna, swoboda leczenia, masaże, fizjoterapia), coaching, sesje mindfulness, wsparcie psychologiczne, edukacja poprzez dedykowane webinary i warsztaty, doradztwo finansowo-prawne, możliwość stworzenia indywidualnego planu benefitowego(wybór m.in.

lunch pass, pakiet ubezpieczenia, concierge, pakiet weterynaryjny dla pupila czy masaże) oraz dostęp do kafeterii - w środku m.in.

vouchery, zniżki na urządzenia IT i zakup samochodu,3 godziny płatnego urlopu w miesiącu na wolontariat,dodatkowy dzień wolnego z okazji urodzin,a kiedy polubisz to miejsce tak, jak my, możesz polecić znajomych do Pw C.

Jak wygląda proces rekrutacji? aplikuj,porozmawiaj telefonicznie z Rekruterem Maciejem,poznajmy się lepiej podczas wideo rozmowy rekrutacyjnej z Hiring Managerem.

Jeśli masz dodatkowe pytania, skontaktuj się z nami: Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celu przeprowadzenia rekrutacji jest Pw C Advisory sp.

z o.o. sp.k., lub inna spółka z sieci Pw C (), do której kierujesz aplikację.

Jeśli wyrazisz odrębną zgodę, dane osobowe będą przetwarzane również w innych celach zgodnie z treścią udzielonych zgód.

Pełną informację o przetwarzaniu danych osobowych oraz o przysługujących Ci prawach znajdziesz w#LI-MT2

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Senior data governance specialist

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

  Informacje o pracodawcy

  Szybkie wyszukiwanie:

  Lokalizacja

  Wpisz miasto lub region

  Słowo kluczowe


  Reklama: