Reklama:Koordynator Projektów Digital, Wieprz

Ostatnia aktualizacja 2024-07-25
Wygasa 2024-08-25
ID #2213602604
Free
Koordynator Projektów Digital, Wieprz
Poland, Małopolskie, Wieprz,
Zmodyfikowano June 29, 2024

Opis

O Roli Jako Koordynator Projektów Digital będziesz odpowiedzialn_ za koordynowanie projektów inżynieryjnych w fabrykach w zakresie digitalizacji, zapewnienie pełnej funkcjonalności istniejących systemów, a także proponowanie nowych innowacyjnych rozwiązań digitalizacyjnych usprawniających pracę w fabrykach.

W ramach Twojej odpowiedzialności znajdzie się:zarządzanie systemami fabrycznymi (rozwój i standaryzacja)rozwijanie środowiska Power BI – przygotowanie danych dla fabryk oraz analiza wynikówrozwijanie narzędzia RPA (Robotic Process Automation)przegląd i rozwój dostępnych na rynku innowacyjnych rozwiązańnadzór nad realizacją oraz planowanie prac i projektówtworzenie dokumentacji projektowejanaliza danych SQL O Tobie Ta rola jest idealna dla Ciebie, ponieważ: Posiadasz minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku Posiadasz wykształcenie wyższe Posługujesz się językiem angielskim Sprawnie obsługujesz Ms Office Znasz metodologię projektowąSprawnie poruszasz się w środowisku Power BIMasz doświadczenie z narzędziami RPA oraz bazami danych SQL O nas GRUPA DANONE to światowy lider na rynku żywności, któremu we wszystkich działaniach przyświeca dbanie o zdrowie.

W Polsce działa w 4 obszarach istotnych dla prawidłowego żywienia: produkty mleczne oraz pochodzenia roślinnego (Danone), woda i napoje (Żywiec Zdrój), żywność dla niemowląt i małych dzieci oraz żywienie medyczne dla osób chorych (Nutricia). GRUPĘ DANONE łączy podwójne zobowiązanie na rzecz zrównoważonego rozwoju gospodarczego i społecznego oraz realizacja misji niesienia zdrowia poprzez żywność tak wielu ludziom, jak to możliwe. Poprzez wytwarzane produkty oraz realizowane projekty i programy - w myśl wspólnej wizji "One Planet.

One Health." - spółki DANONE zachęcają do podejmowania właściwych wyborów żywieniowych na co dzień, a także przyczyniają się do zrównoważonego rozwoju planety.

Co wyróżnia pracę w DANONE?W DANONE każdy pracownik realizuje misje „niesienia zdrowia poprzez żywność tak wielu ludziom jak to możliwe”.

Robimy to poprzez nasze produkty, edukację dotyczącą żywienia, a także działania dla naszego środowiska.

Mamy jedną planetę, jedno zdrowie i wierzymy, że każdy z nas ma nie wpływ.

Dowiedz się więcej o nas i wspólnie twórzmy: One planet. One Health by you! Co dalej?Po kliknięciu w „Aplikuj” założysz swój profil w systemie rekrutacyjnym poprzez dodanie CV.

Zapoznamy się z Twoim doświadczeniem skontaktujemy się z Tobą telefonicznie, jeżeli Twoje doświadczenia są zbieżne z opisanymi w profilu stanowiska.

Cenimy różnorodność w naszej organizacji.

Oznacza to pełne i sprawiedliwe rozważenie wszystkich aplikacji bez zwracania uwagi na rasę, kolor skóry, religię, płeć, wiek, orientację seksualną, tożsamość płciową, pochodzenie narodowe czy niepełnosprawność.

Administratorem Twoich danych osobowych udostępnionych w profilu oraz w dokumentach składanych w ramach rekrutacji jest Danone Sp.

z.

z siedzibą w Warszawie (ul. Bobrowiecka 8, 00-728 Warszawa).

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Koordynator projektów digital

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

  Informacje o pracodawcy

  Danone

  Szybkie wyszukiwanie:

  Lokalizacja

  Wpisz miasto lub region

  Słowo kluczowe


  Reklama: