To zlecenie wygasło.

Reklama:Doradca Ds. Sprzedaży Produktów Finansowych I Ubezpieczeń, Zielona Góra

Ostatnia aktualizacja 2024-07-21
Wygasa 2024-07-21
ID #2234984901
Free
Doradca Ds. Sprzedaży Produktów Finansowych I Ubezpieczeń, Zielona Góra
Poland, Lubuskie, Zielona Góra,
Zmodyfikowano July 9, 2024

Opis

Doradca ds.

sprzedaży produktów finansowych i ubezpieczeń Miejsce pracy: Zielona Góra Twój zakres obowiązków Realizacja celów w zakresie sprzedaży produktów ubezpieczeniowych i finansowych Utrzymywanie kontaktu z Klientem oraz aktywna praca na bazie Klientów Przygotowywanie ofert finansowych i ubezpieczeniowych Ścisła współpraca i wsparcie dla Działu Sprzedaży Skrupulatne przygotowywanie wymaganej dokumentacji Budowanie długofalowej relacji z Klientem Raportowanie w systemie CRM realizowanych aktywności handlowych oraz wszelkich kontaktów z Klientami Nasze wymagania Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów Minimum 2 lata doświadczenia w branży ubezpieczeniowej Umiejętność pracy w zespole, proaktywne podejście do zadań, postawa „can do” Analityczne myślenie Samodzielność, odpowiedzialność, rzetelność i dokładność w wykonywaniu zadań.

Dobra organizacja pracy, nastawienie na osiąganie celów, otwartość na zmiany.

Wysoka kultura osobista.

Biegła znajomość pakietu Microsoft Office.

To oferujemy Szkolenia przygotowujące do realizacji powierzonych zadań.

Stabilne warunki pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Wynagrodzenie stałe + atrakcyjny system prowizyjny Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę Dopłata do pakietu sportowego Ubezpieczenie zdrowotne PZU Benefity prywatna opieka medyczna zniżki na firmowe produkty i usługi spotkania integracyjne BMW-Sikora Zielona Góra BMW Dobrzański to ceniony dealer BMW w Krakowie, znany z doskonałej obsługi klienta i profesjonalizmu.

Pracownicy mają dostęp do nowoczesnych szkoleń, dynamicznego środowiska pracy oraz możliwości rozwoju kariery.

Firma oferuje konkurencyjne wynagrodzenia, pakiety benefitów oraz możliwość pracy z prestiżowymi markami samochodów.

BMW Dobrzański wielokrotnie nagradzany za jakość i innowacyjność, jest idealnym miejscem dla osób ceniących sobie rozwój zawodowy i pasję do motoryzacji.

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez BMW Vertriebs Gmb H z siedzibą w: Siegfired-Marcus Strasse 24, 5021 Salzburg (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np.

informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i dostępności do rozpoczęcia pracy); (b) w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np.

imię, nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia); c) w oparciu o Twoją zgodę, która wyrażona jest poprzez przeslanie dokumentów aplikacyjnych zawierających takie informacje jak np.

wizerunek czy zainteresowania.

Podanie wszystkich danych osobowych, o których mowa powyżej jest dobrowolne, natomiast dane wymienione w lit.

a) i b) są niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji.

Niepodanie danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia kandydatury.

Podanie pozostałych danych jest dobrowolne, ale może pomóc w sprawnym przeprowadzeniu procesu rekrutacji.

Masz prawo żądać dostępu do Twoich danych (w tym uzyskania ich kopii), sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, jak również wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania.

Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.

Podane przez Ciebie dane osobowe nie będą wykorzystywane w celu profilowania albo podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres maks.

1 roku od zakończenia publikacji ogłoszenia, chyba, że wyraziłeś odrębną zgodę na wykorzystanie Twoich danych osobowych w przyszłych rekrutacjach.

W celu realizacji praw lub w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami pod adresem: aneta.snopek@bmw-bestauto.pl.

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Doradca ds. sprzedaży produktów finansowych i ubezpieczeń

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

    Szybkie wyszukiwanie:

    Lokalizacja

    Wpisz miasto lub region

    Słowo kluczowe


    Reklama: