Reklama:Junior Graphic Designer, Warszawa

Ostatnia aktualizacja 2024-07-13
Wygasa 2024-08-13
ID #2235433381
Free
Junior Graphic Designer, Warszawa
Poland, Mazowieckie, Warszawa,
Zmodyfikowano July 9, 2024

Opis

They.pl to digitalowa agencja 360° założona w 2008 roku i posiadająca na pokładzie blisko 150 osób.

Nasze DNA to wzrost biznesu naszych klientów.

Wykorzystujemy synergię wielu kanałów online i offline, działamy w oparciu o model customer journey, budujemy strategie w oparciu o omnichannel.    Należymy do grona certyfikowanych agencji Google, jesteśmy też członkiem Interactive Advertising Bureau – organizacji zrzeszającej najlepsze firmy e-marketingowe.

Z dumą wspieramy Fundację Kobiety e-biznesu.

Nasi partnerzy to m.in.

Synerise, Facebook, Tik Tok, Criteo, Adform oraz Allegro.    Pracujemy dla takich marek jak: Bridgestone, Costa Coffee, Tubądzin, RTV Euro AGD, Nestlé, New Balance, CCC, Fundacja Polska Bezgotówkowa czy Vaillant.

  Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko Junior Graphic Designer.

  By rozwijać nasz rosnący team designerów.

  Chcesz z nami pracować? Wyślij do nas CV, jeśli ten opis do Ciebie pasuje:   - pracowałeś w agencji reklamowej, digital lub interaktywnej,  - takie programy jak Adobe Photoshop, Illustrator, In Design, Figma nie są Ci obce, a praca w nich to dla Ciebie przyjemność,  - znasz podstawy Adobe After Effects i chcesz odkryć jego prawdziwe możliwości,  - masz wysokie poczucie estetyki, a dobra kompozycja, kolor i typografia przykuwa Twoje oko,  - lubisz projektować kreacje na Social Media i umiesz tworzyć angażujące treści,  - znasz podstawy przygotowania materiałów do druku.  Szukamy osób, które chcą się rozwijać, dobrze organizują swoją pracę, są kreatywne i zaangażowane w zespół.

Chcesz sprawdzić się w naszej firmie? Nie zwlekaj z wysłaniem CV i portfolio!    Czym będziesz się u nas zajmować?     Przygotowaniem kreacji digitalowych w pełnym spektrum formatów mi.: key visuale, displaye, posty So Me, proste animacje, mailingi oraz landing pages.    Pracuj z nami – czekamy na Twoje CV oraz portfolio  Oferujemy Ci pracę w niezależnej agencji digitalowej, w zespole pasjonatów reklamy, marketingu i internetu.

Gwarantujemy atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia, umiejętności i zaangażowania.

Dbamy, by każdy pracownik mógł się u nas rozwijać, dlatego zapewniamy możliwość doskonalenia swoich kompetencji zawodowych, w tym uczestnictwo w szkoleniach, dostęp do know-how w dziedzinie digital marketingu, a także możliwość pracy dla największych polskich i międzynarodowych marek.  

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Junior graphic designer

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

  Informacje o pracodawcy

  Szybkie wyszukiwanie:

  Lokalizacja

  Wpisz miasto lub region

  Słowo kluczowe


  Reklama: