To zlecenie wygasło.

Reklama:Agent Ubezpieczeniowy (ubezpieczenia Na Życie), Wrocław

Ostatnia aktualizacja 2024-05-25
Wygasa 2024-05-24
ID #2150985277
Free
Agent Ubezpieczeniowy (ubezpieczenia Na Życie), Wrocław
Poland, Dolnośląskie, Wrocław,
Zmodyfikowano May 11, 2024

Opis

Agent Ubezpieczeniowy (Ubezpieczenia Na Życie) Miejsce pracy: Wrocław Twój zakres obowiązków Jeżeli:• szukasz nowych wyzwań,• szukasz pracy, dającej satysfakcję i możliwość nieustannego rozwoju,• cenisz sobie niezależność finansową i chcesz zarabiać prowadząc własny biznes,• łatwo nawiązujesz kontakty oraz lubisz pracę z ludźmi,• lubisz stawiać sobie wyzwania i osiągać założone cele.

Twoim zadaniem będzie:• aktywne budowanie i utrzymywanie kontaktów biznesowych,• sprzedaż produktów ubezpieczeniowych na życie WARTY,• dbanie o pozytywny wizerunek firmy i marki.

Nasze wymagania wykształcenie średnie lub wyższe,otwartość na ludzi i swoboda w kontaktach z klientem,nastawienie na cel, konsekwencja w działaniu,doświadczenie w sprzedaży i/lub obsłudze klienta min 2 lata,gotowość do pracy w oparciu o własną działalność gospodarczą.

To oferujemy atrakcyjne warunki współpracy i przejrzysty system prowizyjny,ścieżkę kariery uzależnioną od osiąganych rezultatów pracy,pełne wsparcie: szkolenia merytoryczne i sprzedażowe oraz materiały promocyjne,współpracę ze stabilną i rozpoznawalną przez Klientów firmą,elastyczne godziny pracy,dodatkowo dla najlepszych czekają wyjazdy i inne atrakcyjne nagrody.

Benefity ubezpieczenie na życiemożliwość pracy zdalnejelastyczny czas pracydostęp do platformy e-learningowej TUnŻ Warta S.

A Warta już od ponad 100 lat definiuje rynek ubezpieczeniowy w Polsce.

Nasza silna marka i pozycja drugiego największego ubezpieczyciela w Polsce nie jest jednak wyłącznie zasługą bogatej historii.

W głównej mierze to efekt działań najlepszych ekspertów, którym stwarzamy przyjazne i stabilne warunki zatrudnienia, by mogli z zaangażowaniem poszukiwać nowatorskich rozwiązań i technologii, na których opiera się biznes firmy.

Warta to miejsce dla tych, którzy chcą przekładać swoją wiedzę i doświadczenie na realne działania, jak również tych, którzy są dopiero u progu swojej kariery i chcą uczyć się od liderów branży.

Wszystkie informacje o przetwarzaniu danych osobowych w tej rekrutacji znajdziesz w formularzu aplikacyjnym, po kliknięciu w przycisk "Aplikuj Teraz".

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Agent ubezpieczeniowy (ubezpieczenia na Życie)

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

  Informacje o pracodawcy

  Szybkie wyszukiwanie:

  Lokalizacja

  Wpisz miasto lub region

  Słowo kluczowe


  Reklama: