Reklama:Agent Ubezpieczeniowy, Zabrze

Ostatnia aktualizacja 2024-07-21
Wygasa 2024-08-21
ID #2209744205
Free
Agent Ubezpieczeniowy, Zabrze
Poland, Śląskie, Zabrze,
Zmodyfikowano June 27, 2024

Opis

Czy jesteś osobą energiczną, zorganizowaną i chcesz rozwijać swoje umiejętności rosnącej się branży ubezpieczeń? Mamy dla Ciebie świetną wiadomość! Właśnie poszukujemy ambitnych i zmotywowanych osób na stanowisko Agenta Ubezpieczeniowego w oddziale naszego Partnera w Zabrzu.

Praca w branży ubezpieczeń to nie tylko satysfakcjonujące zarobki, ale także możliwość rozwoju osobistego i zawodowego.

Jeżeli masz doświadczenie w sprzedaży, a branża ubezpieczeń wydaje Ci się interesująca, to może to być idealna propozycja dla Ciebie.

Może to być Twój pierwszy krok do budowania kariery w jednym z najbardziej stabilnych i perspektywicznych sektorów gospodarki!    Agent ubezpieczeniowy Czym będziesz się zajmować: Badanie oczekiwań i przeprowadzenie klientów przez proces sprzedaży od pierwszego kontaktu do dopasowywania produktów do potrzeb klientów, Porównywanie zakresów ubezpieczeń i przygotowywanie ofert, Nawiązywanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami, Zawieranie umów ubezpieczenia z klientami indywidualnymi i biznesowymi, Praca z systemem CRM, Podnoszenie swoich kompetencji przez udział w organizowanych szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych, Realizowanie zadań w oparciu o najwyższe standardy sprzedaży i indywidualnej obsługi klienta, Kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Czego oczekujemy: Minimum rocznego doświadczenia w branży ubezpieczeniowej, Nie wymagamy znajomości j.

angielskiego, Zorientowania na osiąganie celów, Doświadczenia w sprzedaży B2 B i B2 C, Komunikatywności, wysokiego poziomu kultury osobistej i etyki zawodowej, Uczciwości, rzetelności i sumienności, Umiejętności budowania zaufania, poczucia bezpieczeństwa i utrzymywania relacji z klientami, Nastawienia na rozwój i podnoszenie kompetencji, Samodzielności i umiejętności zarządzania swoim czasem pracy, Posiadania prawa jazdy kategorii „B”.

Co możemy Ci zaoferować: Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2 B – w zależności od preferencji Kandydata, Wynagrodzenie podstawowe na poziomie 5.000 netto wzbogacone o premię miesięczną, Benefity pozapłacowe w postaci: opieki medycznej, karty sportowej, ubezpieczenia grupowego oraz szkoleń kompetencyjnych w pełni sfinansowanych przez pracodawcę, Możliwość pracy w przyjaznym i nastawionym na współpracę zespole w organizacji, Możliwość pracy hybrydowej po okresie wdrożenia, Indywidualny plan wdrożenia na stanowisku ramię w ramię z doświadczonymi agentami oraz pod okiem zaangażowanej właścicielki Agencji, Elastyczne godziny pracy, które można dopasować do życia rodzinnego – pracodawca jest przyjazny Rodzicom i chętnie dopasuje grafik.

    Informacje o Pracodawcy: Multiagencja ubezpieczeniowa działająca w Zabrzu od blisko 20 lat i kierująca się następującymi wartościami: empatia, odpowiedzialność, skuteczność, zaangażowanie, terminowość i elastyczność.

 Zyskała zaufanie już ponad 5 tysięcy klientów, w tym firmy usługowe i produkcyjne oraz osoby prywatne.

Agencja kompleksowo realizuje potrzeby ubezpieczeniowe klienta indywidualnego i firmowego, chroni finanse, życie i zdrowie, obsługuje wszystkie grupy zawodowe i przedsiębiorstwa różnej wielkości z każdej branży.

Jej agenci doradzają w sprawie ubezpieczeń obowiązujących na mocy ustaw i rozporządzeń.

Polecają też najlepsze ubezpieczenia dobrowolne, z których sami korzystają i które wybrali dla najbliższych.

Zakres ubezpieczeń oferowanych prze Pracodawcę jest bardzo szeroki: od ubezpieczeń komunikacyjnych przez majątkowe, po ubezpieczenia zabezpieczające zdrowie i życie.

Zespół złożony jest ze specjalistów z ogromną wiedzą ekspercką w zakresie wielu typów ubezpieczeń.

Wizją firmy jest dążenie do tego, aby Klienci mieli poczucie bezpieczeństwa, spokoju, równowagi i więcej czasu na to, co w życiu ważne.

  Proces rekrutacyjny:   Wyślij CV przez formularz H4 H lub email:  biuro@h4h.com.pl Porozmawiaj z rekruterem H4 H i pozwól nam lepiej poznać Twoje kompetencje.

(od 30 do 60 minut) Spotkaj się z Pracodawcą w celu weryfikacji zgodności oczekiwań Kandydata oraz Pracodawcy.

(ok. 60 minut) Odwiedź siedzibę firmy w Zabrzu w celu poznania zespołu i atmosfery.

(od 60 do 90 minut) Uzgodnij warunki pracy z Pracodawcą.

Witamy na pokładzie!   O naszym procesie rekrutacyjnym:   Nasz proces rekrutacyjny jest dostosowany do tego, aby dokonać wyboru najlepszego z najlepszych.

Ale to także ochrona dla Ciebie – jako Kandydata, abyś uniknął sytuacji, w której po dwóch lub sześciu miesiącach zdasz sobie sprawę, że nie jesteśmy idealnym dopasowaniem.

Może się wydawać, że jest to długotrwałe, ale każdy krok ma swoje znaczenie i pozwoli nam lepiej poznać Ciebie, tak samo jak pomoże Tobie lepiej zrozumieć naszego Partnera – Pracodawcę, z którym przyjcie Tobie docelowo współpracować.

Chcemy również, abyś miał czas na zadanie wszystkich pytań dotyczących opisu stanowiska, długoterminowej wizji twojego zespołu i Firmy, jej wartości, mając po drugiej stronie odpowiedniego rozmówcę.

Wymienione powyżej kroki mogą być dostosowane w zależności od Twojej dostępności i kalendarza rozmówcy.

  Jak osiągnąć sukces w tej rekrutacji:   Dostosuj swoje CV i aplikację do naszego konkretnego opisu stanowiska i Firmy.

Dbaj o szczegóły, ponieważ są one ważne dla nas oraz Pracodawcy! Przejdź przez różne etapy procesu aplikacyjnego przygotowany (poczytaj o Firmie, branży i zbierz informacje branżowej), aby nie przegapić tej okazji! Pomóż nam zsynchronizować Twoją dostępność z kalendarzami naszych menedżerów, aby umożliwić rozmowy w optymalnym czasie.

Nikt nie lubi rozciągniętego w czasie procesu decyzyjnego.

Przygotuj pytania, które zadasz na każdym etapie, w zależności od osoby, która przeprowadza rozmowę.

Żadne skopiowane lub niepersonalizowane aplikacje nie będą brane pod uwagę.

Nie ufamy osobom, które nie są z nami szczere i nie okazują szacunku wobec osób biorących udział w procesie.

  Więcej informacji udziela:   Alan, tel: +48 535 320 351, e-mail:  a.dmochowski@h4h.com.pl Prosimy o zamieszczenie w treści dokumentów aplikacyjnych następującej klauzuli: "Zgadzam się na przetwarzanie przesłanych danych osobowych dla potrzeb rekrutacji na wybrane stanowisko przez H4 H Recruitment.

" Dodatkowo, jeśli chcesz, aby Twoje CV zostało rozpatrzone przez nas w kolejnych procesach rekrutacyjnych, wówczas umieść w swojej aplikacji kolejną klauzulę: "Zgadzam się na przetwarzanie przez H4 H Recruitment moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji prowadzonych przez H4 H Recruitment".

Możesz sprawdzić losy swojej aplikacji, dokonać zmiany swoich danych oraz cofnąć udzieloną zgodę wysyłając e-mail na adres: biuro@h4h.com.pl, co nie ma wypływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed cofnięciem zgody. 

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Agent ubezpieczeniowy

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

    Szybkie wyszukiwanie:

    Lokalizacja

    Wpisz miasto lub region

    Słowo kluczowe


    Reklama: