Reklama:Architekt Wnętrz - Projektant Wnętrz, Warsaw

Poland, Mazovia, Warsaw
Ostatnia aktualizacja 2024-02-06
Wygasa 2024-03-06
ID #2001456866
Free
Architekt Wnętrz - Projektant Wnętrz, Warsaw
Poland, Mazovia, Warsaw,
Zmodyfikowano January 20, 2024

Opis

Architekt wnętrz - Projektant wnętrz Miejsce pracy: Warszawa Twój zakres obowiązków

Budowanie relacji z potencjalnymi i obecnymi klientami, w szczególności poprzez aktywną sprzedaż produktu jakim jest wykończenie wnętrz oraz przygotowywanie projektów aranżacyjnych mieszkań, domów i biur,
Samodzielne tworzenie projektów dla klientów jak również wizualizacji do wybranych pomieszczeń mieszkalnych oraz biurowych,
Samodzielne projektowanie apartamentów pokazowych dla deweloperów.
Nasze wymagania

Wykształcenie wyższe w kierunkach: architektura wnętrz, architektura, budownictwo,
Znajomość programu Auto CAD oraz Cad Decor,- warunek konieczny
Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym- warunek konieczny
Doświadczenie w sprzedaży usług,
Umiejętność prowadzenia rozmów handlowych,
Umiejętność pracy w zespole,
To oferujemy

Pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku,
Szkolenia, możliwość rozwoju zawodowego,
Przyjazną atmosferę pracy w młodym i ambitnym zespole profesjonalistów,
Atrakcyjne warunki zatrudnienia na umowę o pracę lub własnej działalności gospodarczej,
Pakiet socjalny: opieka medyczna, karta Multi Sport.
Benefity

dofinansowanie zajęć sportowych
prywatna opieka medyczna
ubezpieczenie na życie
kawa / herbata
O nas

Firma red Net Dom wchodząca w skład grupy red Net Property Group świadczymy kompleksowe usługi w zakresie kompleksowego wykończenia wnętrz. Jesteśmy firmą działającą na terenie całego kraju od 16 lat.
Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do REDNET DOM sp. z o.o. z siedzibą w: Marcina Flisa 4, 02-247 Warszawa (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: monika.niedzinska@rednetdom.pl.
Będziemy przetwarzali informacje o Tobie w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby wypełnić ciążące na nas obowiązki prawne – dane wskazane w Kodeksie pracy (m.in. dane identyfikacyjne, dane kontaktowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, umiejętności, kwalifikacje) lub w innych przepisach prawa (według wymogów ogłoszenia); (b) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i Twojej dostępności do rozpoczęcia pracy); (c) w oparciu o Twoją zgodę (np. Twój wizerunek, zainteresowania); w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. Twój adres e-mail, który jest niezbędny do Twojej identyfikacji na formularzu Pracuj.pl). Twoje dane osobowe możemy przetwarzać także celu prowadzenia przyszłych rekrutacji na różne stanowiska (w oparciu o Twoją zgodę). Podanie danych osobowych wskazanych w przepisach prawa, niezbędnych do podjęcia działań na Twoje żądanie przed zawarciem umowy lub niezbędnych w naszym prawnie uzasadnionym interesie, jest obowiązkowe, żeby wziąć udział w rekrutacji. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę lub przetwarzamy je na Twoje żądanie przed zawarciem umowy) do innego administratora danych. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres: 1 roku.
Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych. Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy (EOG). W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem e-mail: monika.niedzinska@rednetdom.pl.

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Architekt wnętrz - projektant wnętrz

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

    Szybkie wyszukiwanie:

    Lokalizacja

    Wpisz miasto lub region

    Słowo kluczowe


    Reklama: