Reklama:Audytor, Siedlce

Ostatnia aktualizacja 2024-05-27
Wygasa 2024-06-27
ID #2145696118
Free
Audytor, Siedlce
Poland, Dolnośląskie, Siedlce,
Zmodyfikowano May 7, 2024

Opis

Audytor Miejsce pracy: Siedlce Twój zakres obowiązków Przeprowadzanie wywiadu przestrzennego dotyczącego programu "Czyste Powietrze" u potencjalnych klientów w modelu door-to-door; Raportowanie realizowanej pracy.

Nasze wymagania Sumienność i dokładność w wykonywaniu obowiązków; Dobra organizacja pracy własnej i umiejętność planowania czasu; Pozytywne nastawienie do pracy terenowej; Prawo jazdy kategorii B.

To oferujemy Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy oraz prowizji (Ty decydujesz ile zarabiasz - klarowny system prowizyjny); Umowę B2 B lub zlecenie; Samochód służbowy; Przyjazne i dynamiczne środowisko pracy; Pracę pod okiem doświadczonych specjalistów i szkolenia firmowe; Program rekomendacji pracowników; Możliwość szybkiego rozwoju w strukturach organizacji.

O nas ML POWER to bardzo dynamicznie rozwijająca się firma branży OZE.

Funkcjonujemy na rynku energetyki słonecznej od 2020 roku.

Zostaliśmy docenieni przez magazyn Forbes jako jedną z najlepiej rokujących firm w branży na rok 2024! W związku z rozwojem naszej organizacji poszukujemy osób na stanowisko Audytora Terenowego.

Nie wymagamy doświadczenia w branży - wszystkiego nauczą Cię nasi specjaliści! Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez ML POWER sp.

z o.o. z siedzibą w: Grzybowska 87, 00-844 Warszawa (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np.

informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i dostępności do rozpoczęcia pracy); (b) w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np.

imię, nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia); c) w oparciu o Twoją zgodę, która wyrażona jest poprzez przeslanie dokumentów aplikacyjnych zawierających takie informacje jak np.

wizerunek czy zainteresowania.

Podanie wszystkich danych osobowych, o których mowa powyżej jest dobrowolne, natomiast dane wymienione w lit.

a) i b) są niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji.

Niepodanie danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia kandydatury.

Podanie pozostałych danych jest dobrowolne, ale może pomóc w sprawnym przeprowadzeniu procesu rekrutacji.

Masz prawo żądać dostępu do Twoich danych (w tym uzyskania ich kopii), sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, jak również wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania.

Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.

Podane przez Ciebie dane osobowe nie będą wykorzystywane w celu profilowania albo podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres 1 roku, chyba, że wyraziłeś odrębną zgodę na wykorzystanie Twoich danych osobowych w przyszłych rekrutacjach.

W celu realizacji praw lub w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami pod adresem: biuro.mlpower@gmail.com.

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Audytor

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

    Szybkie wyszukiwanie:

    Lokalizacja

    Wpisz miasto lub region

    Słowo kluczowe


    Reklama: