Reklama:Automatyk - Programista Systemów Automatyki, Warsaw

Poland, Mazovia, Warsaw
Ostatnia aktualizacja 2024-02-06
Wygasa 2024-03-06
ID #2001456935
Free
Automatyk - Programista Systemów Automatyki, Warsaw
Poland, Mazovia, Warsaw,
Zmodyfikowano January 20, 2024

Opis

Automatyk - Programista systemów automatyki Miejsce pracy: Zalesie Górne (pow. piaseczyński) Twój zakres obowiązków

Samodzielne programowanie oraz uruchamianie instalacji automatyki w oparciu o sterowniki automatyki budynkowej
Wykonanie grafik oraz programowanie systemu BMS
Weryfikacja dokumentacji projektowej przed przystąpieniem do realizacji uruchomienia i programowania systemów automatyki i BMS
Weryfikacja wykonanej instalacji przed przystąpieniem do realizacji uruchomienia i programowania systemów automatyki i BMS
Zapewnienie wsparcia technicznego przy tworzeniu dokumentacji wykonawczej i powykonawczej systemów automatyki i BMS
Wykonanie przeglądów gwarancyjnych i pogwarancyjnych systemów automatyki i BMS
Nasze wymagania

Wykształcenie wyższe techniczne, preferowany kierunek: Automatyka i Robotyka
Prawo jazdy kat. B
Język angielski średnio zawansowany
Dodatkowe atuty: Znajomość technologii Kieback&Peter, doświadczenie w uruchamianiu oraz programowaniu systemów automatyki i BMS
Podstawowa znajomość MS Office
Uprawnienia elektryczne do 1k V
To oferujemy

Elastyczny czas prac
Auto służbowe, laptop, telefon służbowy
Rozwojowe stanowisko w prężnie rozwijającej się firmie
Pakiet szkoleń technicznych
Szansa na zdobycie i poszerzenie kompetencji dzięki rozwojowym projektom
Premie
Praca w stabilnej rozwijającej się firmie
Praca w przyjaznym zespole w którym nie obowiązują korporacyjne standardy.
Benefity

dofinansowanie zajęć sportowych
dofinansowanie szkoleń i kursów
elastyczny czas pracy
spotkania integracyjne
służbowy telefon do użytku prywatnego
służbowy samochód do użytku prywatnego
brak dress code’u
kawa / herbata
parking dla pracowników
możliwość uzyskania uprawnień
O nas

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą działającą w branży automatyki budynkowej.
Nasza historia sięga 2007 roku i od tego czasu stale oraz sukcesywnie rozwijamy nasze portfolio oraz zespół specjalistów.
Firma jest wyłącznym dystrybutorem urządzeń i systemów Kieback&Peter na rynku polskim.
Realizujemy bezpośrednio pod klucz kontrakty z zakresu automatyki i BMS lub sprzedajemy urządzenia firmom partnerskim i wspieramy je w uruchamianiu systemów.
Marka Kieback & Peter, z którą jesteśmy związani od początku istnienia jest niemieckim producentem o ponadprzeciętnej jakości i możliwościach technicznych. Marka została założona w 1927 roku i od tego czasu niezmiennie jest liderem w swojej dziedzinie na rodzimym rynku.
Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do "INTELIHOUSE" sp. z o.o. z siedzibą w: Wiekowej Sosny 15, 05-540 Zalesie Górne (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: malgorzata.mikolajczuk@intelihouse.com.pl.
Będziemy przetwarzali informacje o Tobie w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby wypełnić ciążące na nas obowiązki prawne – dane wskazane w Kodeksie pracy (m.in. dane identyfikacyjne, dane kontaktowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, umiejętności, kwalifikacje) lub w innych przepisach prawa (według wymogów ogłoszenia); (b) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i Twojej dostępności do rozpoczęcia pracy); (c) w oparciu o Twoją zgodę (np. Twój wizerunek, zainteresowania); w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. Twój adres e-mail, który jest niezbędny do Twojej identyfikacji na formularzu Pracuj.pl). Twoje dane osobowe możemy przetwarzać także celu prowadzenia przyszłych rekrutacji na różne stanowiska (w oparciu o Twoją zgodę). Podanie danych osobowych wskazanych w przepisach prawa, niezbędnych do podjęcia działań na Twoje żądanie przed zawarciem umowy lub niezbędnych w naszym prawnie uzasadnionym interesie, jest obowiązkowe, żeby wziąć udział w rekrutacji. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę lub przetwarzamy je na Twoje żądanie przed zawarciem umowy) do innego administratora danych. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres: 1 roku.
Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych. Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy (EOG). W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem e-mail: malgorzata.mikolajczuk@intelihouse.com.pl.

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Automatyk - programista systemów automatyki

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

    Szybkie wyszukiwanie:

    Lokalizacja

    Wpisz miasto lub region

    Słowo kluczowe


    Reklama: