Reklama:Brygadzista, Ruda Śląska

Ostatnia aktualizacja 2024-07-25
Wygasa 2024-08-25
ID #2217328856
Free
Brygadzista, Ruda Śląska
Poland, Śląskie, Ruda Śląska,
Zmodyfikowano July 1, 2024

Opis

Twoje zadania: zapewnienie sprawności, jakości i terminowości pracy w podległym procesie, weryfikowanie poprawności wykonywanej pracy magazynu zgodnie z obowiązującymi  procedurami, odpowiedni dobór  Pracowników do zadań oraz rozwój umiejętności w podległym  Zespole, w celu utrzymania sprawności operacyjnej magazynu na bardzo wysokim  poziomie, monitorowanie jakości i terminowości realizacji wyznaczonych celów, nadzór i zarządzanie Zespołem pracującym w dostępie linowym.

Dla nas ważne są: doświadczenie w zarządzaniu Zespołem, predyspozycje i brak przeciwskazań do pracy na wysokości, odpowiedzialność i bezwzględne przestrzeganie przepisów BHP, komunikatywność i nastawienie na współpracę, odporność na stres oraz umiejętność pracy i podejmowania decyzji pod presją czasu i zadań, dyspozycyjność i gotowość do pracy zmianowej, uprawnienia wysokościowe i alpinistyczne oraz doświadczenie na podobnym stanowisku – będą dodatkowym atutem.

Oferujemy : umowę o pracę, stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie, atrakcyjny pakiet szkoleń, pozytywną atmosferę pracy, prywatną opiekę medyczną, atrakcyjny pakiet ubezpieczeń grupowych, możliwość dofinansowania karty Multisport, platformę kafeteryjną.

  Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest DPD Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością ( DPD ) z siedzibą w Warszawie przy ul.

Mineralnej 5, 02-274 Warszawa.

Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacyjnego, a w razie wyrażenia w tym zakresie zgody, także dla celów przyszłych procesów rekrutacyjnych.

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Brygadzista

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

  Informacje o pracodawcy

  Szybkie wyszukiwanie:

  Lokalizacja

  Wpisz miasto lub region

  Słowo kluczowe


  Reklama: