To zlecenie wygasło.

Reklama:Pomocnik Przy Rozładunku Towarów - Trasy Z Kierowcą (austria), Warsaw

Poland, Masovian Voivodeship, Warsaw
Ostatnia aktualizacja 2024-05-26
Wygasa 2024-05-26
ID #2157139000
Free
Pomocnik Przy Rozładunku Towarów - Trasy Z Kierowcą (austria), Warsaw
Poland, Masovian Voivodeship, Warsaw,
Zmodyfikowano May 16, 2024

Opis

  Oferujemy: zatrudnienie na warunkach niemieckich - niemiecka umowa o pracę (nie w delegacji) atrakcyjne wynagrodzenie 13,11 EUR brutto / godzinę + 26,40 EUR diety na dzień pracy (dieta w tzw.

Abreisetag wypłacana odpowiednio: powyżej 5 godzin - 13,20 EUR; powyżej 9 godzin - 22,00 EUR)  zakwaterowanie GRATIS, opłacone przez Pracodawcę (koszt miesięczny rachunków po stronie pracownika wynosi 100 euro) szybki proces rekrutacji - formalności załatwione nawet w 2 dni! pełne świadczenia socjalne składki oraz podatki odprowadzane w Niemczech przez Pracodawcę zaliczki wypłacane co tydzień w gotówce lub na konto polskie albo niemieckie możliwość pracy w nadgodzinach (jeśli opcja ta jest niedostępna – informujemy o tym) możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy wsparcie naszych Konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia możliwość regularnych zjazdów do Polski ubezpieczenie dla Pracownika i jego rodziny respektowane prawo do urlopu nasze usługi są bezpłatne (m.

in. tłumaczenie oraz profesjonalne przygotowanie CV w j.

niemieckim na potrzeby rekrutacji)   Do głównych zadań osoby zatrudnionej należy: dostarczanie towaru do punktów gastronomicznych (trasa samochodem ciężarowym z kierowcą w promieniu ok 80 km) załadunek i rozładunek towaru (w tym kegi z napojami) Wymagania: komunikatywna znajomość języka niemieckiego  (pozwalająca na porozumiewanie się w miejscu pracy) doświadczenie na ww.

stanowisku   Oferta skierowana do kobiet i mężczyzn spełniających warunki rekrutacji.

  Usługa dodatkowa: Od 20 lat świadczymy również usługi w zakresie rozliczeń podatków niemieckich oraz holenderskich, a także Kindergeld.

Zadzwoń i dowiedz się więcej!  

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Pomocnik przy rozładunku towarów - trasy z kierowcą (austria)

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

  Informacje o pracodawcy

  Szybkie wyszukiwanie:

  Lokalizacja

  Wpisz miasto lub region

  Słowo kluczowe


  Reklama: