Reklama:Pracownik Magazynu Lipton->bez Udt->dogodny Dojazd->od Zaraz!, Katowice

Ostatnia aktualizacja 2024-07-19
Wygasa 2024-08-19
ID #2208289732
Free
Pracownik Magazynu Lipton->bez Udt->dogodny Dojazd->od Zaraz!, Katowice
Poland, Śląskie, Katowice,
Zmodyfikowano June 27, 2024

Opis

Szukasz stabilnej i stałej pracy na magazynie w firmie, która docenia swoich pracowników? Dołącz do zespołu największej w Polsce  Fabryki Herbaty Lipton w Katowicach  i zacznij pracę już dziś.

Nie czekaj i aplikuj, czekamy na Ciebie! Lokalizacja: Katowice (Szopienice), dobry dojazd komunikacją miejską: (autobusy, tramwaje) Zapraszamy na spotkania rekrutacyjne - każdy nasz kandydat otrzyma paczkę z markowymi produktami firmy! Kliknij „aplikuj”, a my się z Tobą  skontaktujemy! oferujemy stawkę podstawową 26,80 zł brutto za godzinę premię uznaniową i frekwencyjną do 400 zł brutto doładowanie co miesiąc 30 zł do automatów z przekąskami, napojami, obiadami paczka z herbatą oraz bonus 50 zł/brutto za pracę bez wypadku wypłacane co 50 dni  owocowe poniedziałki - dawka świeżych witamin dla każdego pracownika  wspólne uczestnictwo w wydarzeniach organizowanych przez Fabrykę pracę w nowoczesnym parku maszynowym wdrożenie pod okiem opiekuna i przyjazną atmosferę pracy stabilną pracę  w oparciu o umowę o pracę tymczasową (okres zatrudnienia wliczany do stażu pracy, pełne oskładkowanie ZUS, prawo do płatnego urlopu) długofalową współprace  z możliwością przejścia pod strukturę Klienta sklepik zakładowy  (do 70% zniżki na produkty marki Unilever, np.

Domestos, Rexona, Lipton itd.), pakiet benefitów Randstad Plus ( opieka medyczna, karta sportowa, zniżki na zakupy on-line do 50% , rabaty w restauracjach, pizzeriach, kawiarniach do 50%) opiekę naszego Konsultanta na miejscu aż 5 dni w tygodniu zadania obsługa jednej z trzech stref Magazynu w największej firmie herbacianej na świecie obsługa systemu Call Off - automatyczne zamówienia materiałów do produkcji kompletowanie i dostarczanie niezbędnych materiałów na produkcje za pomocą wózków kanbanowych praca ze skanerem nadzór nad gospodarką paletową obsługa automatycznej owijarki palet obsługa urządzeń wspomagających transport oczekujemy gotowość do podjęcia pracy w systemie 3-zmianowym 4-brygadowym (6 dni pracy, 2 dni wolnego w godzinach: 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00) książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych   motywacji do podjęcia zatrudnienia i pozostania z nami na dłużej Mile widziane: uprawnienia na wózki widłowe   Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47 ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Pracownik magazynu lipton->bez udt->dogodny dojazd->od zaraz!

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

  Informacje o pracodawcy

  Szybkie wyszukiwanie:

  Lokalizacja

  Wpisz miasto lub region

  Słowo kluczowe


  Reklama: