Reklama:



Pracownik Produkcji / Operator Maszyn-> Praca Od Zaraz -> Do 5600 Zł, Oława

Ostatnia aktualizacja 2024-07-19
Wygasa 2024-08-19
ID #2216523788
Free
Pracownik Produkcji / Operator Maszyn-> Praca Od Zaraz -> Do 5600 Zł, Oława
Poland, Dolnośląskie, Oława,
Zmodyfikowano July 1, 2024

Opis

Masz doświadczenie w pracy na produkcji? Szukasz pracy z perspektywą dalszego rozwoju i możliwością nawiązania dłuższej współpracy? Świetnie! Do Ciebie właśnie kierujemy naszą ofertę! W dodatku zapewniamy darmowy transport z Twojej okolicy.

Zaaplikuj już dzisiaj, bez CV! Zadzwoń bądź wyślij sms o treści PRACA  – oddzwonimy  i opowiemy Ci o szczegółach!  oferujemy stawka 26,80 zł brutto + do 10 % premii   wynagrodzenie miesięczne od ok 5300 zł brutto do ok 5600 zł brutto dodatki  za pracę w weekendy   (sobota  40 zł  brutto, niedziela  80 zł  brutto) dodatki za pracę w godzinach nocnych ( + 25 % dodatku ) bezpłatny, zorganizowany transport pracowniczy  z takich miejscowości jak: Brzeg, Grodków, Nysa, Lewin Brzeski, Namysłów, Oława, Wiązów (aż 61 przystanków na 6 trasach) umowę o pracę  tymczasową (opłacone składki ZUS i urlop wypoczynkowy) bogaty system dodatków : karta sportowa, prywatna opieka medyczna, paczki okolicznościowe, ubezpieczenie grupowe Opieka Konsultanta na miejscu- nasze biuro znajduje się na terenie zakładu zadania obsługa maszyn produkcyjnych kontrolowanie procesu produkcji sortowanie i paletyzacja produktów oczekujemy min.

3 miesiące doświadczenia w obsłudze maszyn gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym 4-brygadowym (4 dni pracy po 8h, 1 dzień wolnego po zmianie porannej i popołudniowej oraz 2 dni wolnego po zmianie nocnej) książeczki do celów sanitarno- epidemiologicznych  lub chęci do jej wyrobienia Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47 ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Pracownik produkcji / operator maszyn-> praca od zaraz -> do 5600 zł

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

  Informacje o pracodawcy

  Szybkie wyszukiwanie:

  Lokalizacja

  Wpisz miasto lub region

  Słowo kluczowe


  Reklama: