To zlecenie wygasło.

Reklama:Konsultant/ka Ds. Obsługi Klienta - Portal Rezerwacyjny - Csp - Poznań, Poznań

Ostatnia aktualizacja 2024-06-20
Wygasa 2024-06-19
ID #2182333280
Free
Konsultant/ka Ds. Obsługi Klienta - Portal Rezerwacyjny - Csp - Poznań, Poznań
Poland, Lubelskie, Poznań,
Zmodyfikowano June 5, 2024

Opis

Konsultant/ka ds.

obsługi klienta - portal rezerwacyjny - CSP - Poznań Chcesz rozwijać się w obszarze obsługi klienta? Dołącz do nas!  Poszukujemy  Konsultantów i Konsultantek ds.

obsługi klienta portalu rezerwacyjnego  w Poznaniu Start szkolenia: 17.06.2024 08.07.2024 Zadania: Odbieranie połączeń przychodzących  w języku  polskim i angielskim  oraz pomoc klientom biznesowym w ich zapytaniach Komunikowanie się z klientami portalu  za pomocą czatu Doradzanie  oraz informowanie o zasadach współpracy Pomoc klientom   biznesowym  na różnych etapach współpracy z serwisem Czego oczekujemy? Pozytywnego nastawienia,  komunikatywności  i dobrej dykcji Sprawnej obsługi komputera  i szybkości w wyszukiwaniu informacji Otwartości  na potrzeby klienta, odpowiedzialności i  zaangażowania Dyspozycyjności na  3 tygodniowe pełnopłatne szkolenie stacjonarne  odbywające się  od poniedziałku do piątku między 8:00 a 16:30.  Po szkoleniu przez 9 tygodni będziemy spotykać się w biurze żeby wesprzeć Cię w wykonywaniu zadań i wyznaczyć mentora Znajomości  polskiego na poziomie C1 i  angielskiego na poziomie B2  - szkolenie i materiały będą po angielsku Dyspozycyjności min.

150 godzin  miesięcznie Co zyskujesz? Po pierwsze nowe doświadczenie! Nie wymagamy go od Ciebie - wszystkiego nauczymy Cię podczas szkolenia Gwarantowaną stawkę godzinową  29 zł brutto Współpracę na podstawie  umowy zlecenie  podpisywanej jeszcze przed pierwszym dniem szkolenia Możliwość obsługi klienta na podstawie elastycznego harmonogramu  od poniedziałku do niedzieli w godzinach 8:00-17:00.  Będziemy Cię potrzebować w przynajmniej  2 weekendy Wynagrodzenie wypłacane w formie tygodniówek lub co miesiąc -  wybór należy do Ciebie Swobodną,  partnerską atmosferę  w zespole Brak dress codu Upominki świąteczne Benefity do wyboru - prywatne ubezpieczenie zdrowotne/karta sportowa/vouchery Możliwość rozwoju  w strukturach spółki

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Konsultant/ka ds. obsługi klienta - portal rezerwacyjny - csp - poznań

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

  Informacje o pracodawcy

  Szybkie wyszukiwanie:

  Lokalizacja

  Wpisz miasto lub region

  Słowo kluczowe


  Reklama: