Reklama:Data Analyst, Poznań

Ostatnia aktualizacja 2024-05-27
Wygasa 2024-06-27
ID #2061450813
Free
Data Analyst, Poznań
Poland, Lubelskie, Poznań,
Zmodyfikowano March 7, 2024

Opis

Data Analyst at Consdata Sp.

z o.o. / Pracuj w IT Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Data Analyst Lokalizacja: Poznań Ogłoszenie Bezpośrednie Szczegóły oferty: Czy kiedykolwiek chciałeś/aś tworzyć rozwiązania ułatwiające życie milionom ludzi? Z nami możesz na co dzień mierzyć się z tym wyzwaniem i dostarczać oprogramowanie dla największych banków w Polsce! Od lat współpracujemy z liderami w sektorze finansowym - m.in.

Santander, m Bank, PKO BP czy Credit Agricole - z powodzeniem realizując nawet najbardziej wymagające projekty.

Aktualnie do zespołu Analytical CRM poszukujemy osoby na stanowisko Data Analyst, która chciałaby uczestniczyć w dużych projektach i nie boi się przejmowania odpowiedzialności za tworzone rozwiązania.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW Głównym wyzwaniem będzie kreowanie wartości biznesowej z dostępnych zasobów bazodanowych.

Wśród codziennych zadań znajdą się m.in.

wgrywanie oraz modyfikacja kampanii w SF z wykorzystaniem SQL Developer (baza Oracle), a także weryfikacja merytoryczna treści kampanii (MS Excel + VBA).

IDEALNY KANDYDAT POSIADA - wykształcenie wyższe (preferowane techniczne) - wysokie zdolności analityczne - bardzo dobrą znajomość SQL Developer (baza Oracle) oraz pakietu MS Office, szczególnie MS Excel + VBA - komunikatywność, łatwość uczenia się i otwartość na nowe zadania - umiejętność pracy w oparciu o metodyki Agile - mile widziane: znajomość języka Python; doświadczenie na podobnym stanowisku; obycie w pracy z systemami i technologiami IT OFERUJEMY - możliwość intensywnego rozwoju zawodowego w obszarze analitycznym - długofalową współpracę w doświadczonym zespole i w pozytywnej atmosferze - pracę w trybie hybrydowym - częściowo zdalnie, częściowo w biurze w Poznaniu - ubezpieczenie grupowe PZU - dofinansowanie do opieki medycznej Luxmed i karty Multisport Plus - imprezy integracyjne, firmowe konkursy i rywalizacje sportowe Dodano dnia: 17-06-2021 Podziel się Reklama: Consdata Sp.

z o.o. www Zobacz wszystkieoferty Consdata Sp.

z o.o.  Reklama Załącz CV Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT Zaznaczam wszystkie zgody Akceptuję regulamin korzystania z serwisu (rozwiń).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (rozwiń).

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy Recaptcha requires verification.

I'm not a robot re CAPTCHA Privacy - Terms Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji Stwórz darmowe CV Nasze serwisy branżowe Pracuj w IT Pracuj w Sprzedaży Pracuj w Finansach Pracuj w HR Pracuj w Mediach Pracuj w Marketingu #J-18808-Ljbffr

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Data analyst

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

    Szybkie wyszukiwanie:

    Lokalizacja

    Wpisz miasto lub region

    Słowo kluczowe


    Reklama: