To zlecenie wygasło.

Reklama:Database Analyst, Gdańsk

Ostatnia aktualizacja 2024-06-18
Wygasa 2024-06-17
ID #2163871428
Free
Database Analyst, Gdańsk
Poland, Pomorskie, Gdańsk,
Zmodyfikowano May 22, 2024

Opis

Wspólnie z naszym Partnerem, instytucją finansową z ponad 30-letnim doświadczeniem, specjalizującą się w finansowaniu projektów ochrony środowiska oraz zrównoważonego rozwoju, poszukujemy osoby na stanowisko Database Analyst.

Poszukujemy osoby z głęboką wiedzą i doświadczeniem w dziedzinie baz danych, która wesprze działania operacyjne i projekty związane z bazą danych Oracle.

Obowiązki: Tworzenie i optymalizacja zapytań SQL do efektywnego przetwarzania i analizy danych, Opracowywanie raportów i dashboardów w Excelu dla potrzeb analiz biznesowych, Wsparcie w migracji danych i integracji systemów z bazami danych Oracle.

Wymagania: Minimum 4-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, Umiejętność tworzenia, optymalizacji i zarządzania strukturami baz danych, Doświadczenie w migracji, integracji i utrzymaniu baz danych, Doświadczenie w pracy z bazami danych Oracle, Zaawansowana znajomość SQL i PL/SQL, Biegła obsługa Microsoft Excel.

Oferujemy: Perspektywę długofalowej i stabilnej współpracy przy ciekawych projektach w najnowszych technologiach Ciekawe meetupy technologiczne, imprezy, spotkania integracyjne 5000 PLN za polecenie znajomego do projektu Indywidualnego opiekuna po stronie Connectis_ Szybki, zdalny proces rekrutacyjny

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Database analyst

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

  Informacje o pracodawcy

  Connectis

  Szybkie wyszukiwanie:

  Lokalizacja

  Wpisz miasto lub region

  Słowo kluczowe


  Reklama: