To zlecenie wygasło.

Reklama:Doradca Klienta, Nowy Dwór

Ostatnia aktualizacja 2024-06-20
Wygasa 2024-06-19
ID #2140709456
Free
Doradca Klienta, Nowy Dwór
Poland, Dolnośląskie, Nowy Dwór,
Zmodyfikowano May 2, 2024

Opis

Realizacja planów sprzedażowych Obsługa klienta zgodnie ze standardami Grupy PZU Przyjmowanie gotówkowych i bezgotówkowych wpłat ubezpieczeń Utrzymywanie długofalowych relacji z klientem Budowanie portfela klientów Minimum roczne doświadczenie w pozyskiwaniu klientów i sprzedaży produktów finansowych Praktyczna znajomość technik sprzedaży Ukończone studia wyższe – mile widziane kierunki: ekonomia, ubezpieczenia, finanse i bankowość Znajomość pakietu Ms Office przed podpisaniem umowy o pracę złożysz oświadczenie dotyczące braku prawomocnego wyroku za popełnienie umyślnego przestępstwa wymienione w art.

19 ust. 1 pkt 2 ustawy o dystrybucji ubezpieczeń Umowa o pracę Motywujący system wynagrodzeń Pracowniczy Program Emerytalny w wysokości 7% opłacany przez pracodawcę Opieka medyczna w PZU Zdrowie Zniżka pracownicza do 50% na ubezpieczenia (m.

in. PZU DOM, PZU AUTO) Platforma benefitowa m.in. karta sportowa, bilety do kin i teatrów, vouchery zakupowe Elastyczna oferta grupowego ubezpieczenie na życie w wielu wariantach Dostęp do bazy szkoleń cyfrowych oraz nowoczesnych platform edukacyjnych Szkolenia i programy rozwojowe dla pracowników i menedżerów Coroczne konferencje i inicjatywy promujące rozwój kompetencji przyszłości, z udziałem uznanych prelegentów Programy i działania wellbeingowe dla pracowników 2 dni w roku na wolontariat pracowniczy (możesz zrealizować autorski projekt wolontariacki lub wziąć udział w akcji zorganizowanej przez Fundację PZU) Możliwość rozwoju pasji sportowych w ramach 15 sekcji PZU Sport Team (od Badmintona – po Żeglarstwo)

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Doradca klienta

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

  Informacje o pracodawcy

  Szybkie wyszukiwanie:

  Lokalizacja

  Wpisz miasto lub region

  Słowo kluczowe


  Reklama: