Reklama:Dyrektor Agencji, Bialystok

Ostatnia aktualizacja 2024-05-23
Wygasa 2024-06-23
ID #2157500872
Free
Dyrektor Agencji, Bialystok
Poland, Lubelskie, Białystok,
Zmodyfikowano May 16, 2024

Opis

Dyrektor Agencji Miejsce pracy: Białystok Twój zakres obowiązków prowadzenie własnego biznesu opartego na zarządzaniu zespołem sprzedaży, rekrutacja i wdrożenie nowych Konsultantów ds.

Planowania Finansowego oraz Menedżerów, budowanie portfela klientów poprzez aktywną sprzedaż własną, zapewnienie wsparcia współpracownikom na każdym etapie działania oraz dbanie o rozwój swojego zespołu, realizowanie strategii organizacji odnoszącej sukcesy na rynku ubezpieczeń na życie.

Nasze wymagania minimum średnie wykształcenie, minimum 2 lata doświadczenia w sprzedaży ubezpieczeń na życie oraz w zarządzaniu zespołem sprzedaży popartego sukcesami, doświadczenie związane z rekrutacją na stanowiska sprzedażowe, organizacja pracy i radzenie sobie z wyzwaniami konkurencyjnego rynku, gotowość do współpracy na podstawie jednoosobowej działalności gospodarczej.

To oferujemy możliwość zbudowania agencji sprzedażowej bez ograniczeń terytorialnych, jasne zasady współpracy dostosowane do potencjału Twojego biznesu, ścieżkę kariery powiązaną z systemem benefitów i atrakcyjnym wynagrodzeniem, unikalne produkty na polskim rynku ubezpieczeń, rozwój zawodowy poprzez rozbudowany system szkoleń i awansów, realizację marzeń dla miłośników podróży osiągających sukcesy w sprzedaży – z nami zwiedzisz cały świat.

Benefity dofinansowanie zajęć sportowych prywatna opieka medyczna dofinansowanie szkoleń i kursów ubezpieczenie na życie możliwość pracy zdalnej elastyczny czas pracy zniżki na firmowe produkty i usługi Zaangażowani ludzie, najwyższe standardy oraz prosta w konstrukcji oferta produktowa dopasowana do potrzeb klientów czynią nas wyjątkowym partnerem do współpracy.

Jeśli posiadasz doświadczenie menedżerskie w branży ubezpieczeniowej zapraszamy do aplikowania na ww.

stanowisko.

Prudential Prudential jest częścią międzynarodowej grupy finansowej, na której czele stoi brytyjska spółka M&G plc.

Wywodzimy się z Prudential założonego w Londynie już w 1848 r.

Należymy do grona największych pod względem kapitalizacji rynkowej grup finansowych na świecie, zarządzamy aktywami o łącznej wartości 341 miliardów funtów.

Dziś, łącząc najlepsze tradycje brytyjskiego rynku ubezpieczeń oraz dynamikę rozwoju rynku usług finansowych w Polsce, przygotowaliśmy unikalną ofertę produktową i rekrutacyjną.

Poszukujemy kandydatów, którzy chcą aktywnie budować mocną pozycję organizacji w Polsce w oparciu o najwyższe światowe standardy.

Wszystkie informacje o przetwarzaniu danych osobowych w tej rekrutacji znajdziesz w formularzu aplikacyjnym, po kliknięciu w przycisk "Aplikuj Teraz".

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Dyrektor agencji

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

  Informacje o pracodawcy

  Szybkie wyszukiwanie:

  Lokalizacja

  Wpisz miasto lub region

  Słowo kluczowe


  Reklama: