Reklama:Dyrektor Agencji, Kalisz

Ostatnia aktualizacja 2024-07-21
Wygasa 2024-08-21
ID #2216523551
Free
Dyrektor Agencji, Kalisz
Poland, Pomorskie, Kalisz,
Zmodyfikowano July 1, 2024

Opis

Dyrektor Agencji Miejsce pracy: Kalisz Twój zakres obowiązków prowadzenie własnego biznesu opartego na zarządzaniu zespołem sprzedaży, rekrutacja i wdrożenie nowych Konsultantów ds.

Planowania Finansowego oraz Menedżerów, budowanie portfela klientów poprzez aktywną sprzedaż własną, zapewnienie wsparcia współpracownikom na każdym etapie działania oraz dbanie o rozwój swojego zespołu, realizowanie strategii organizacji odnoszącej sukcesy na rynku ubezpieczeń na życie.

Nasze wymagania minimum średnie wykształcenie, doświadczenie w sprzedaży ubezpieczeń na życie oraz w zarządzaniu zespołem sprzedaży popartego sukcesami, gotowość do przyjścia z zespołem doświadczonych sprzedawców ubezpieczeń na życie (szczegóły na spotkaniu), doświadczenie związane z rekrutacją na stanowiska sprzedażowe, organizacja pracy i radzenie sobie z wyzwaniami konkurencyjnego rynku, współpraca na podstawie jednoosobowej działalności gospodarczej.

To oferujemy możliwość zbudowania agencji sprzedażowej bez ograniczeń terytorialnych, jasne zasady współpracy dostosowane do potencjału Twojego biznesu, ścieżkę kariery powiązaną z systemem benefitów i atrakcyjnym wynagrodzeniem, unikalne produkty na polskim rynku ubezpieczeń, rozwój zawodowy poprzez rozbudowany system szkoleń i awansów, realizację marzeń dla miłośników podróży osiągających sukcesy w sprzedaży – z nami zwiedzisz cały świat.

Benefity dofinansowanie zajęć sportowych prywatna opieka medyczna dofinansowanie szkoleń i kursów ubezpieczenie na życie możliwość pracy zdalnej elastyczny czas pracy zniżki na firmowe produkty i usługi Zaangażowani ludzie, najwyższe standardy oraz prosta w konstrukcji oferta produktowa dopasowana do potrzeb klientów czynią nas wyjątkowym partnerem do współpracy.

Jeśli posiadasz doświadczenie menedżerskie w branży ubezpieczeniowej zapraszamy do aplikowania na ww.

stanowisko.

Prudential Prudential jest częścią międzynarodowej grupy finansowej, na której czele stoi brytyjska spółka M&G plc.

Wywodzimy się z Prudential założonego w Londynie już w 1848 r.

Należymy do grona największych pod względem kapitalizacji rynkowej grup finansowych na świecie, zarządzamy aktywami o łącznej wartości 341 miliardów funtów.

Dziś, łącząc najlepsze tradycje brytyjskiego rynku ubezpieczeń oraz dynamikę rozwoju rynku usług finansowych w Polsce, przygotowaliśmy unikalną ofertę produktową i rekrutacyjną.

Poszukujemy kandydatów, którzy chcą aktywnie budować mocną pozycję organizacji w Polsce w oparciu o najwyższe światowe standardy.

Wszystkie informacje o przetwarzaniu danych osobowych w tej rekrutacji znajdziesz w formularzu aplikacyjnym, po kliknięciu w przycisk "Aplikuj Teraz".

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Dyrektor agencji

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

  Informacje o pracodawcy

  Szybkie wyszukiwanie:

  Lokalizacja

  Wpisz miasto lub region

  Słowo kluczowe


  Reklama: