Reklama:Elektryk - Serwisant, Warsaw

Poland, Masovian Voivodeship, Warsaw
Ostatnia aktualizacja 2024-07-25
Wygasa 2024-08-25
ID #2214817424
Free
Elektryk - Serwisant, Warsaw
Poland, Masovian Voivodeship, Warsaw,
Zmodyfikowano June 30, 2024

Opis

Elektryk - Serwisant Miejsce pracy: Warszawa Twój zakres obowiązków montaż, uruchamianie i konfiguracja systemów UPS; serwis naprawczy zasilaczy UPS; konserwacja systemów UPS i instalacji elektrycznych; telefoniczne doradztwo techniczne w zakresie diagnozowania usterek; techniczne wsparcie działu handlowego; przygotowywanie dokumentacji technicznych.

Nasze wymagania znajomość zagadnień elektryki, elektroniki; umiejętność czytania dokumentacji technicznej, schematów elektrycznych; prawo jazdy kat. B; posiadanie uprawnienia SEP nie jest wymagane, ale będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy możliwość uzyskania wymaganych uprawnień; atrakcyjne warunki wynagrodzenia; możliwość rozwoju; szkolenia krajowe i zagraniczne; pracę w miłej i przyjaznej atmosferze; umowę o pracę.

O nas Firma ANMARO Sp. z o.o. powstała w 2000 roku. Jesteśmy ogólnopolskim dostawcą systemów zasilania awaryjnego - zasilaczy UPS, stabilizatorów napięcia oraz agregatów prądotwórczych.

Centrala naszej firmy znajduje się w Rzeszowie, a jej oddziały w Jaśle, Warszawie oraz Bielsku-Białej.

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez ANMARO Sp.

z o.o. z siedzibą w: Na Skały 1 B, 35-321 Rzeszów (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np.

informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i dostępności do rozpoczęcia pracy); (b) w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np.

imię, nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia); c) w oparciu o Twoją zgodę, która wyrażona jest poprzez przeslanie dokumentów aplikacyjnych zawierających takie informacje jak np.

wizerunek czy zainteresowania.

Podanie wszystkich danych osobowych, o których mowa powyżej jest dobrowolne, natomiast dane wymienione w lit.

a) i b) są niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji.

Niepodanie danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia kandydatury.

Podanie pozostałych danych jest dobrowolne, ale może pomóc w sprawnym przeprowadzeniu procesu rekrutacji.

Masz prawo żądać dostępu do Twoich danych (w tym uzyskania ich kopii), sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, jak również wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania.

Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.

Podane przez Ciebie dane osobowe nie będą wykorzystywane w celu profilowania albo podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres 1 roku, chyba, że wyraziłeś odrębną zgodę na wykorzystanie Twoich danych osobowych w przyszłych rekrutacjach.

W celu realizacji praw lub w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami pod adresem: praca@anmaro.pl.

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Elektryk - serwisant

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

  Informacje o pracodawcy

  Szybkie wyszukiwanie:

  Lokalizacja

  Wpisz miasto lub region

  Słowo kluczowe


  Reklama: