Reklama:Application To Pwc, Warsaw

Poland, Masovian Voivodeship, Warsaw
Ostatnia aktualizacja 2024-04-17
Wygasa 2024-05-17
ID #2004542851
Free
Application To Pwc, Warsaw
Poland, Masovian Voivodeship, Warsaw,
Zmodyfikowano January 23, 2024

Opis

Description & Summary W Pw C naszym celem jest budowanie społecznego zaufania i rozwiązywanie kluczowych problemów.

Razem dostarczamy naszym klientom usługi najwyższej jakości w zakresie doradztwa biznesowego, technologicznego, podatkowo-prawnego oraz audytu.

Na co dzień będziesz współpracować z naszymi doświadczonymi koleżankami i kolegami przy różnorodnych projektach doradczych dla polskich, jak i zagranicznych klientów oraz badaniem bieżących trendów, zmian rynkowych, a także przygotowywaniem analiz i rekomendacji. Jeżeli chcesz do nas dołączyć sprawdź dostępne oferty na naszej stronie.

Join our #communityofsolvers. Jeśli nie znajdziesz idealnej oferty, ale sądzisz, że świetnie do siebie pasujemy - aplikuj bezpośrednio na to ogłoszenie! Dołączając do nas zyskujesz: elastyczne warunki - hybrydowy model pracy, elastyczny początek dnia, workation, sabbatical leave,rozwój i podnoszenie kwalifikacji - pełne wsparcie zespołu podczas procesu wdrożenia, mentoring od doświadczonych koleżanek i kolegów, szkolenia, warsztaty, certyfikacja współ-/finansowana przez Pw C, szeroki program medyczno-wellbeingowy - pakiet opieki medycznej (w tym opieka stomatologiczna, swoboda leczenia, fizjoterapia), różnorodne ubezpieczenia (np.

na podróże zagraniczne), coaching, konsultacje psychologiczne, concierge dla młodych rodziców, grupy sportowe, dzień wolny z okazji urodzin i wiele więcej, możliwość stworzenia indywidualnego planu benefitowego (wybór m.in.

personal concierge, pakiet weterynaryjny dla pupila, financial & legal assistance) oraz dostęp do kafeterii - w środku m.in.

bony, zniżki na urządzenia IT i zakup samochodu, 3 godziny płatnego urlopu w miesiącu na wolontariat; a kiedy polubisz to miejsce tak, jak my, możesz polecić znajomych do pracy w Pw C w zamian za bonus finansowy.

W przypadku wystąpienia problemów przy składaniu aplikacji skontaktuj się z nami pod adresem mailowym: Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celu przeprowadzenia rekrutacji jest Pw C Advisory sp.

z o.o. sp.k., lub inna spółka z sieci Pw C (), do której kierujesz aplikację.

Jeśli wyrazisz odrębną zgodę, dane osobowe będą przetwarzane również w innych celach zgodnie z treścią udzielonych zgód.

Pełną informację o przetwarzaniu danych osobowych oraz o przysługujących Ci prawach znajdziesz w.

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Application to pwc

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

  Informacje o pracodawcy

  Szybkie wyszukiwanie:

  Lokalizacja

  Wpisz miasto lub region

  Słowo kluczowe


  Reklama: