To zlecenie wygasło.

Reklama:Koordynator Zespołu Sprzedaży Produktów Finansowych, Grudziadz

Ostatnia aktualizacja 2024-06-12
Wygasa 2024-06-11
ID #2183289942
Free
Koordynator Zespołu Sprzedaży Produktów Finansowych, Grudziadz
Poland, Kujawsko-Pomorskie, Grudziądz,
Zmodyfikowano June 6, 2024

Opis

Int Rec jest innowacyjnym globalnym dostawcą usług oceny rekrutacji pracowników, działającym obecnie w Polsce, Wielkiej Brytanii i Hiszpanii.

Pomagamy firmom zatrudniać mądrzej i lepiej, korzystając z rozwiązań AI w rekrutacji.

  Nasz klient, to prężnie działająca firma, oferująca ekologiczne rozwiązania produkcji energii elektrycznej.

Ceni sobie profesjonalizm, zaangażowanie oraz dążenie do ciągłego doskonalenia.

W firmie panuje kultura wzajemnego szacunku i współpracy.

W związku z ciągłym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko  Koordynatora Zespołu Sprzedaży Produktów Finansowych.    Praca odbywać się będzie w formie hybrydowej- Brodnica ( zdalnie oraz w terenie).

  Nawiązując współpracę możesz liczyć na: Pracę w zgranym zespole Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę/ lub B2 B Premie oparte o wyniki  Kartę Multisport Opiekę zdrowotną - Medicover Ubezpieczenie grupowe Dofinansowania do szkoleń    Do Twoich głównych zadań będzie należało: Koordynowanie pracami Zespołu Sprzedaży Produktów Finansowych Kontakt z Bankami, z którymi firma posiada podpisane umowy Współpraca i podtrzymywanie dobrych relacji z zewnętrznymi sieciami sprzedaży produktów OZE, z którymi firma współpracuje Wymagania: Wykształcenie min.

średnie Doświadczenie w finansach i bankowości Biegłość w pośrednictwie kredytowym Mile widziana znajomość branży OZE, a także chęć rozwoju i pracy w branży energetycznej.

  Chcesz wiedzieć jak wygląda proces rekrutacji? •Sprawdzimy, dopasowanie Twojej aplikacji do oczekiwań pracodawcy •Jeśli znajdziemy wiele wspólnych elementów, skontaktujemy się z Tobą telefonicznie w celu zorganizowania spotkania online z rekruterem Int Rec •Po pozytywnym przebiegu rozmowy przekażemy rekomendację pracodawcy, który podejmie decyzję, czy jest zainteresowany poznaniem Cię bliżej •Jeśli odpowiedź będzie pozytywna, umówimy Cię na spotkanie z przedstawicielem firmy, do której zaaplikowałeś, w przypadku odrzucenia Twojej kandydatury, wrócimy do ciebie z feedbackiem •Mamy nadzieję, że ten proces zakończy się naszym wspólnym sukcesem, a Ty znajdziesz idealne miejsce pracy Jeśli jesteś zainteresowany/a naszą ofertą, zachęcamy do aplikowania poprzez formularz zgłoszeniowy.

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Koordynator zespołu sprzedaży produktów finansowych

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

  Informacje o pracodawcy

  Szybkie wyszukiwanie:

  Lokalizacja

  Wpisz miasto lub region

  Słowo kluczowe


  Reklama: