Reklama:Praktyki Hr - Rekrutacje, Łódź

Ostatnia aktualizacja 2024-07-25
Wygasa 2024-08-25
ID #2198252930
Free
Praktyki Hr - Rekrutacje, Łódź
Poland, Wielkopolskie, Łódź,
Zmodyfikowano June 19, 2024

Opis

Jesteśmy agencją rekrutacyjną, która wspiera w bezpośrednim znalezieniu  talentów dla najlepszych pracodawców na rynku.

6 lat prowadzenia projektów rekrutacyjnych umożliwiło wyspecjalizowanie się w obszarach: IT, Manufacturing & Engineering, Finance & Accounting, Marketing, Administrative  &  Customer Support.

To oferujemy: Poznanie najlepszych praktyk w obszarze rekrutacji Uczestnictwo w projektowaniu nowych rozwiązań Otwartość na nowe pomysły i możliwość proponowania oraz wdrażania własnych inicjatyw Przyjazną atmosferę i wysokie standardy pracy Możliwość dalszej współpracy po odbyciu praktyk.

Jeżeli chcesz: Zdobyć doświadczenie w agencji rekrutacyjnej  Zdobyć praktyczną wiedzę z zakresu rekrutacji i selekcji kandydatów Zapoznać się z najnowszymi metodami poszukiwania kandydatów Rozwijać swoje umiejętności komunikacyjne.

To propozycja dla Ciebie! Poszukujemy osoby: Analitycznej, dokładnej, skrupulatnej i samodzielnej Z bardzo dobrą znajomością pakietu MS Office Dobrze zorganizowanej i lubiącej wyzwania Dyspozycyjnej min.

20 godzin w tygodniu Studiującej (2-5 rok studiów) kierunek humanistyczny Zainteresowanej obszarem HR.

Proces rekrutacyjny: Rozmowa telefoniczna (kontakt w ciągu 48h od przesłania CV lub numeru telefonu), Spotkanie online (feedback w ciągu 2 dni od spotkania).    Osoby zainteresowane serdecznie zapraszamy do aplikowania i rozmowy! Będzie mi bardzo miło Cię poznać!

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Praktyki hr - rekrutacje

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

  Informacje o pracodawcy

  Szybkie wyszukiwanie:

  Lokalizacja

  Wpisz miasto lub region

  Słowo kluczowe


  Reklama: