Reklama:Key Account Manager - Sprzęt Medyczny, Poznań

Ostatnia aktualizacja 2024-07-21
Wygasa 2024-08-21
ID #2192261201
Free
Key Account Manager - Sprzęt Medyczny, Poznań
Poland, Lubelskie, Poznań,
Zmodyfikowano June 14, 2024

Opis

Jesteśmy agencją rekrutacyjną, która wspiera w bezpośrednim znalezieniu talentów dla najlepszych pracodawców na rynku.

8 lat prowadzenia projektów rekrutacyjnych umożliwiło wyspecjalizowanie się w obszarach: IT, Manufacturing & Engineering, Finance & Accounting, Marketing, Administrative  &  Customer Support.

Dołącz do Naszego Klienta, firmy,  która jest tworzona przez zespół międzynarodowych specjalistów działających w branży rehabilitacyjnej.  Specjalizuje się w produkcji aktywnych wózków inwalidzkich z aluminium, stali, rollatorów, dostawek elektrycznych do wózków inwalidzkich, łóżek szpitalnych,  a także ramp, które mają za zadanie ułatwić funkcjonowanie osób z różnymi niepełnosprawnościami.

  Co oferujemy: Umowa o pracę zawierana bezpośrednio z pracodawcą Wynagrodzenie podstawowe plus premia uzależniona od efektów pracy Prywatna opieka medyczna - Medicover Elastyczny czas pracy Szkolenia i wdrożenie niezbędne do podjęcia pracy na stanowisku Narzędzia potrzebne do pracy, w tym samochód służbowy Udział w międzynarodowych targach   Zakres Zadań Budowanie sieci sprzedaży na terenie zachodniej oraz północnej Polski (województwo wielkopolskie, lubuskie, zachodniopomorskie i pomorskie) Pozyskiwanie nowych klientów, a także utrzymywanie z nimi dobrych relacji Bieżące raportowanie działań obecnych lub planowanych do przełożonych Realizowanie powierzonych celów Wprowadzanie niezbędnych narzędzi i systemów wspierających sprzedaż, a także udzielanie klientom wsparcia technicznego Udział w lokalnych oraz międzynarodowych targach Spotkania w siedzibie firmy w Piotrkowie Trybunalskim   Kandydat powinien:  Posiadać prawo jazdy kat.

B Znać język angielski na poziomie min.

B1 Posiadać doświadczenie w branży medycznej Znać rynek i klientów ze sklepów medycznych/rehabilitacyjnych Być zorientowany na potrzeby Klienta Posiadać wcześniejsze doświadczenie w sprzedaży Proces rekrutacyjny:  1.

Rozmowa telefoniczna z naszym rekruterem,  2.

Rozmowa z Hiring Managerem w firmie   Zapraszam do kontaktu:  Konrad Pyznarski konrad@hrose.agency Smile We've found U! :) Co oferujemy: Nasze oczekiwania: Zakres zadań:

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Key account manager - sprzęt medyczny

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

  Informacje o pracodawcy

  Szybkie wyszukiwanie:

  Lokalizacja

  Wpisz miasto lub region

  Słowo kluczowe


  Reklama: