Reklama:Doradca Klienta Ds. Kredytów We Frankach, Wrocław

Ostatnia aktualizacja 2024-07-19
Wygasa 2024-08-19
ID #2200750736
Free
Doradca Klienta Ds. Kredytów We Frankach, Wrocław
Poland, Dolnośląskie, Wrocław,
Zmodyfikowano June 21, 2024

Opis

Witaj, na polskim rynku pojawiliśmy się w 2017 roku i w niedługim czasie wypracowaliśmy na rynku odszkodowawczym znaną, rozpoznawalną i godną zaufania markę.

Jednym z projektów jaki realizujemy, jest wsparcie Klientów, którzy posiadają kredyt we frankach szwajcarskich.

Pomagamy im w uzyskaniu sądowego wyroku unieważniającego ich umowę kredytową.

To bardzo ważny i potrzebny produkt dla Klienta, ponieważ wpływa na całe jego życie i z finansowego punktu widzenia, może je odmienić o 180 stopni.

Jako Helpfind, jesteśmy właścicielem marki Frankomat.com.pl, która jest największą w Polsce porównywarką usług kancelarii.

Aktualnie do Naszego zespołu sprzedażowego, który mieści się w biurze przy ul.

Sycowskiej 44 poszukujemy osoby na stanowisko: Doradca klienta ds.

kredytów we frankach Miejsce pracy: Wrocław Oferujemy: Umowę o pracę po 2-miesięcznym okresie wdrożenia Wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjną prowizję sprzedażową, która nie ma górnej granicy - jest ona zależna jedynie od umiejętności, zaangażowania oraz wyników Stałe godziny pracy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00 oraz 10:00 - 18:00 Uczestnictwo w projekcie, który przynosi bardzo dużą satysfakcję dla Pracownika.

Jesteś doradcą w obszarze sprzedaży produktu, który odmienia życie finansowe Klientów Pracę z bazą klientów, którzy już korzystali z naszych usług (brak konieczności pozyskiwania klientów we własnym zakresie) Kompleksowe szkolenie wprowadzające oraz wsparcie na każdym etapie współpracy Niezbędne narzędzia do wykonywanej pracy Samodzielność w realizacji zadań Możliwość wzięcia udziału w wewnętrznym programie poleceń pracowniczych Pracę stacjonarną w komfortowych warunkach Będziesz odpowiedzialny za: Udzielenie wsparcia dla Klientów, którzy posiadają kredyt we frankach.

Osoby posiadające taki rodzaj kredytu, w świetle aktualnego prawa mają ogromne możliwości w zakresie zrewolucjonizowania swojej sytuacji finansowej i uwolnieniu się od tego zobowiązania Jako pracownik naszej organizacji, będziesz odpowiedzialny za profesjonalne doradztwo i wsparcie dla klienta w zakresie wyboru najlepszej oferty produktowej Budowanie relacji z klientem jest bardzo ważne, w związku z czym będziesz odpowiadał za całościową obsługę klienta, na każdym etapie jego obsługi Aplikuj jeśli: Jesteś osobą ambitną i chcącą rozwijać się w obszarze sprzedaży oraz wsparcia klienta, Masz minimum 2-letnie, udokumentowane doświadczenie w telesprzedaży Łatwo nawiązujesz kontakty z innymi ludźmi Motywuje Cię osiąganie coraz lepszych wyników Posiadasz pozytywne nastawienie do pracy Mile widziane jest doświadczenie w jednym z obszarów: bankowość, finanse lub ubezpieczenia.

  W naszej organizacji realnie zależy nam na pomocy naszym Klientom.

W swojej codziennej pracy nie będziesz skupiał się na pozyskaniu jak największej ilości Klientów.

Będziesz skupiał się na jak najlepszym wsparciu dla naszych Klientów i oferowaniu im pomocy.

Zdecydowanie bardziej zależy nam na jakości aniżeli na ilości.

  Jeżeli nie masz doświadczenia w tym produkcie - nie przejmuj się! Oczekujemy od Ciebie przede wszystkim zaangażowania, umiejętności budowania relacji z Klientem i chęci do rozwoju.

Dzięki naszemu rozbudowanemu programowi wdrożenia, wyposażymy Cię w niezbędną wiedzę.

  Wyślij swoje CV, a my z chęcią opowiemy Ci więcej o pracy u Nas na spotkaniu rekrutacyjnym.

Aplikuj

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Doradca klienta ds. kredytów we frankach

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

    Szybkie wyszukiwanie:

    Lokalizacja

    Wpisz miasto lub region

    Słowo kluczowe


    Reklama: