Reklama:Geodeta, Rumia

Ostatnia aktualizacja 2024-07-21
Wygasa 2024-08-21
ID #2216523415
Free
Geodeta, Rumia
Poland, Pomorskie, Rumia,
Zmodyfikowano July 1, 2024

Opis

W DEME wspólnie rozwijamy najnowocześniejsze technologie, działając w dynamicznym i wymagającym środowisku. Poprzez zaangażowanie w obszary takie jak pogłębianie, projekty off-shore, infrastruktura i ochrona środowiska, koncentrujemy się na dostarczaniu klientom rozwiązań dostosowanych do ich indywidualnych potrzeb. Naszym celem jest wspieranie ich bezpieczeństwa, rentowności i zrównoważonego rozwoju. Dołącz jako geodeta i pomóż nam kształtować przyszłość inżynierii morskiej. 

Twoje zadania
Nasz dział pomiarowy jest zaangażowany w projekty prac pogłębiarskich i offshore na całym świecie. Biorąc odpowiedzialność za organizację pomiarów hydrograficznych i topograficznych, geodeci pełnią kluczową funkcję na wszystkich etapach naszych projektów.
Ze względu na dużą liczbę zleceń, chcemy poszerzyć nasz zespól o nowych, pełnych entuzjazmu współpracowników. Czerpiąc z naszego doświadczenia i globalnego zasięgu, będziesz odpowiedzialny za instalację i kalibrację urządzeń pomiarowych, przetwarzanie wyników pomiarów, mapowanie tych wyników i raportowanie do zespołu zarządzającego projektem. 
Ta wyjątkowa rola stwarza niepowtarzalną okazję do rozwoju specjalistycznego doświadczenia w dynamicznym zespole, pozwalając jednocześnie wpływać na kształtowanie przyszłych projektów morskich.

Twój profil
·       Jesteś wykwalifikowanym inżynierem, geografem lub topografem najlepiej ze specjalizacjąw dziedzinie geodezji.
·       Alternatywą jest posiadanie tytułu inżyniera w dziedzinie geodezji i kartografii.
·       Posiadasz praktyczną wiedzę na temat nowoczesnych technik pomiarowych i znasz program Auto CAD.
·       Jesteś przygotowany do intensywnych podróży, pracy przy projektach na całym świecie przez dłuższe okresy czasu (harmonogram rotacyjny; 2:1 dla prac czerpalnych lub 1:1 dla prac przy projektach offshore).
 
Czego możesz oczekiwać
·       Każdy dzień jest wyjątkowy: przy realizacji projektów na całym świecie w różnych sektorach zawsze pojawiają się nowe wyzwania, wzbogacając nasze 140-letnie doświadczenie branżowe.
·       Świetni współpracownicy: niesamowity, międzynarodowy zespół w pełni zaangażowany we wspólne poszerzanie horyzontów.
·       Środowisko sprzyjające rozwojowi: idealne połączenie swobody tworzenia własnej rolii współpracy ze wspierającym zespołem.
·       Ciągły rozwój: ścieżka szkoleniowa umożliwiająca rozwój osobisty i zawodowy.
·       Odkrywanie: szansa na rozwój i poszerzanie horyzontów w różnych lokalizacjach na całym świecie.
·       Rozbudowany program mobilności zapewniający zdrową równowagę między życiem zawodowym a prywatnym.
·       Przyjazne środowisko pracy oferujące interaktywny program zdrowotny, dbanie o dobre samopoczucie pracowników.
Co dalej? Zainteresowany? Chcesz dowiedzieć się więcej o pracy w DEME lub poznać inne stanowiska? Wejdź na https://careerday.deme-group.com/poland i zapisz się na nasz Dzień Kariery!
Kandydaci, których umiejętności i doświadczenie odpowiadają wymaganiom stanowisk, zostaną zaproszeni na nasz Dzień Kariery w hotelach Radisson w Gdańsku, który odbędzie się 27 stycznia. Będzie to doskonała okazja dla Ciebie, aby dowiedzieć się więcej o pracy w DEME oraz dla nas, aby lepiej Cię poznać. Możesz otrzymać ofertę pracy nawet w ciągu 7 dni. Dodatkowe informacje: Rodzaj zatrudnienia: Pełny etat

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Geodeta

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

  Informacje o pracodawcy

  Szybkie wyszukiwanie:

  Lokalizacja

  Wpisz miasto lub region

  Słowo kluczowe


  Reklama: