Reklama:Graphic Designer, Kraków

Ostatnia aktualizacja 2024-05-24
Wygasa 2024-06-24
ID #2136296721
Free
Graphic Designer, Kraków
Poland, Małopolskie, Kraków,
Zmodyfikowano April 30, 2024

Opis

O nas Jesteśmy agencją marketingową.

Specjalizujemy się w tworzeniu kompleksowej strategii marketingowej, ale zajmujemy się także realizacją jej poszczególnych obszarów.

Przestrzeń naszych działań to: digital marketing, kreacja, social media, employer branding, web&mobile, video&animacja 2 D, 3 D, event marketing.

Prowadzimy kampanie employer brandingowe, projektujemy działania zwiększające zaangażowanie pracowników i klientów, opracowujemy komunikację marki i działania aktywizujące.

Nasza siedziba znajduje się w Krakowie, ale pracujemy także zdalnie na terenie całej Polski.

Zatrudniamy na podstawie umowy o pracę lub B2 B.

Tworzymy zgrany zespół, w którym wzajemnie się szanujemy i wspieramy.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko Project Managera.

Na czym polegałaby Twoja praca? Graphic Designer w WOO Agency realizuje projekty dla klientów agencji oraz na potrzeby własne.

Uczestniczy w procesie opracowywania koncepcji, doradza najlepsze rozwiązania, estymuje swój czas pracy i realizuje projekty w terminie A dokładniej, osoba zatrudniona na stanowisku Graphic Designera: realizuje projekty graficzne zarówno do digitalu jak i druku, Tworzy projekty do druku zarówno do małego jak i wielkiego formatu, Posiada wyobraźnię przestrzenną i w kreatywny sposób potrafi dopasować projekty do przestrzeni eventowych, targowych etc.

potrafi opracowywać key visuale i pełne brandingi zna podstawy obróbki zdjęć oraz materiałów wideo, sprawnie porusza się w programach Adobe oraz Power Point, zna zasady i potrafi w prawidłowy sposób zbudować makietę graficzna strony internetowej, poszukuje i wdraża nowe rozwiązania, Szukamy osoby, która: realizuje zadania zgodnie z przewidywaniami, potrafi przeskakiwać pomiędzy projektami, umiejętnie zarządza swoim czasem pracy, jest punktualna i odpowiedzialna, zna zagadnienia związane z marketingiem, potrafi odnaleźć się w różnych oczekiwaniach klienta, potrafi pracować z brandbookami, potrafi sugerować swoje pomysły, wyjść z inicjatywą i ramię w ramię z pozostałymi osobami z zespołu, realizować projekt.

Szukamy osoby, która: Ma co najmniej 3-letnie doświadczenie w dziedzinie projektowania graficznego Ma co najmniej 2-letnie doświadczenie w korzystaniu z niżej wymienionych programów: Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Figma, Power Point Ma wyczucie i zmysł estetyczny, Interesuje się najnowszymi trendami z dziedziny projektowania graficznego oraz nowinkami technologicznymi, Jest pomysłowa i zaangazowana w realizowane projekty, Jest punktualna i odpowiedzialna przy realizacji projektów, Jeśli dodatkowo osoba, której szukamy: Ma Umiejętność w pracy z materiałami wideo (w tym praca z Adobe Premiere Pro i/lub Adobe After Effects) Odnajduje się w projektowaniu 3 D i/lub animacji, To już w ogóle złoto! Osobie, którą zatrudnimy na stanowisku Graphic Designera, oferujemy: zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2 B, wynagrodzenie od 5000 do 8000 zł brutto, w zależności od kompetencji, sprzęt i narzędzia potrzebne do pracy, udział w nowoczesnych, zróżnicowanych projektach, często od A od Z, pracę dla znanych polskich marek, wsparcie doświadczonego i zgranego zespołu.

Dodatkowo zapewniamy: brak dress codu’u w biurze, fajną atmosferę, którą tworzą przyjaźnie nastawieni ludzie, wsparcie i pomoc zawsze, kiedy będą potrzebne, udział w ciekawych, niesztampowych projektach Czego możesz spodziewać się po procesie rekrutacyjnym? Po zaaplikowaniu na stanowisko i przesłaniu do nas swojego CV, przejrzymy Twoje dokumenty.

Jeśli jesteś osobą, której szukamy, skontaktujemy się z Tobą i zaprosimy na rozmowę do biura lub online.

Jeśli podczas rozmowy złapiemy wspólne flow i jedna i druga strona będzie zainteresowana współpracą, szybko wrócimy do Ciebie z informacją i powitamy Cię w naszym gronie! W międzyczasie, możesz zajrzeć na www.wooagency.pl i poznać nas bliżej

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Graphic designer

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

  Informacje o pracodawcy

  Szybkie wyszukiwanie:

  Lokalizacja

  Wpisz miasto lub region

  Słowo kluczowe


  Reklama: