Reklama:Handlowiec- Branża Budowlana, Tarnowo Podgórne

Ostatnia aktualizacja 2024-07-13
Wygasa 2024-08-13
ID #2223036888
Free
Handlowiec- Branża Budowlana, Tarnowo Podgórne
Poland, Wielkopolskie, Tarnowo Podgórne,
Zmodyfikowano July 3, 2024

Opis

Leasing Team Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Agencja specjalizuje się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego i wyższego szczebla oraz outsourcingu white-collar.

Skutecznie realizuje zlecenia, pracując w oparciu o autorską metodologię ASSET, która porządkuje działania rekruterów i zwiększa ich efektywność.

Posiadamy biura w Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu oraz we Wrocławiu.

Professional należy do Leasing Team Group - największej w kraju grupy spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od 15 lat skutecznie łączy kandydatów i pracodawców, świadcząc im kompleksowy zakres usług HR.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów - międzynarodowej firmy, która jest dostawcą rozwiązań z zakresu deskowań, systemów wsporczych, rusztowań i technologii bezpieczeństwa do obiektów mieszkaniowych, komercyjnych, infrastrukturalnych i specjalnych - poszukujemy kandydatów na stanowisko: Handlowiec- branża budowlana Numer referencyjny: 00122864 Miejsce pracy: Tarnowo Podgórne Pozyskiwanie, rozwój i zarządzanie kontaktami z Klientami na terenie podległego regionu, Przygotowywanie ofert handlowych oraz negocjowanie ich warunków, Przygotowywanie, podpisywanie i nadzór nad realizacją umów handlowych, Nadzór nad kompletacją dostaw i rozliczeń z Klientami, Promocja firmy i produktów, Kontrola należności Klientów z udziałem Działu Windykacji, Zlecanie i nadzór nad zadaniami logistycznymi w Filii, Opracowywanie prostych projektów technologii wykorzystania systemów firmy, Nadzór nad jakością obsługi Klienta.

Wykształcenie wyższe budowlane, Min.

3-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku zdobyte w firmie z branży budowlanej, Dobra znajomość rynku inwestycji budowlanej, Mile widziana znajomość branży szalunków, Biegła znajomość pakietu MS Office Znajomość języka obcego będzie dodatkowym atutem, Prawo jazdy kat.

B, Doskonałe zdolności interpersonalne, Swoboda w nawiązywaniu kontaktów biznesowych, Znajomość technik negocjacyjnych.

Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie, Profesjonalne wdrożenie w nowe obowiązki, przy wsparciu doświadczonego zespołu Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia, Szanse realizacji ambicji zawodowych w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej, Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych, w pełni finansowanych przez pracodawcę, tj.: pakiet medyczny, program Wellbeing, zapewniający usługi wsparcia psychicznego dla pracowników, platforma benefitowa, oferująca m.in.

kartę sportową, bilety na wydarzenia kulturalne, zniżki, rabaty, możliwość nauki języków obcych na platformie e-learningowej (angielski, niemiecki, hiszpański) Niezbędne narzędzia pracy: auto służbowe, laptop, telefon.

Zgodnie z obowiązującym prawem Leasing Team Professional nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 16 570 Aplikuj

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Handlowiec- branża budowlana

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

  Informacje o pracodawcy

  Szybkie wyszukiwanie:

  Lokalizacja

  Wpisz miasto lub region

  Słowo kluczowe


  Reklama: