Reklama:Independent Accountant, Kiełczów

Ostatnia aktualizacja 2024-07-21
Wygasa 2024-08-21
ID #2128364827
Free
Independent Accountant, Kiełczów
Poland, Dolnośląskie, Kiełczów,
Zmodyfikowano April 23, 2024

Opis

Leasing Team Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Agencja specjalizuje się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego i wyższego szczebla oraz outsourcingu white-collar.

Skutecznie realizuje zlecenia, pracując w oparciu o autorską metodologię ASSET, która porządkuje działania rekruterów i zwiększa ich efektywność.

Posiadamy biura w Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu oraz we Wrocławiu.

Professional należy do Leasing Team Group - największej w kraju grupy spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od 15 lat skutecznie łączy kandydatów i pracodawców, świadcząc im kompleksowy zakres usług HR.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko: Samodzielna/y Księgowa/y.

Renomowane biuro rachunkowe, prowadzące pełną księgowość w centrum Wrocławia.

Independent accountant Numer referencyjny: 00116392 Miejsce pracy: Kiełczów Prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z zasadami rachunkowości, MSSF oraz przepisami podatkowymi dla międzynarodowych klientów; Sporządzanie deklaracji oraz rozliczeń podatkowych; Sporządzanie raportów zgodnie z potrzebami klientów, banków oraz instytucji zewnętrznych; Przygotowywanie sprawozdań finansowych oraz sprawozdań na potrzeby GUS i NBP; Obsługa kadrowo-płacowa; Inne prace związane z prowadzeniem pełnych ksiąg.

Wykształcenie wyższe kierunkowe (księgowość, rachunkowość lub audyt); Kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku; Bardzo dobra znajomość zasad rachunkowości polskiej, przepisów prawa podatkowego oraz MSSF; Wiedza z zakresu przepisów dotyczących sprawozdawczości finansowej; Znajomość oprogramowania Insert.

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę; Elastyczne godziny pracy; Pakiet Lux Med; Możliwość pracy z międzynarodowymi klientami; Praca w biurze rachunkowym w centrum Wrocławia.

Zgodnie z obowiązującym prawem Leasing Team Professional nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 16 570 Aplikuj

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Independent accountant

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

  Informacje o pracodawcy

  Szybkie wyszukiwanie:

  Lokalizacja

  Wpisz miasto lub region

  Słowo kluczowe


  Reklama: