Reklama:Starszy Specjalista Ds. Controllingu, Czeladz

Ostatnia aktualizacja 2024-07-25
Wygasa 2024-08-25
ID #2226821990
Free
Starszy Specjalista Ds. Controllingu, Czeladz
Poland, Śląskie, Czeladź,
Zmodyfikowano July 5, 2024

Opis

Starszy Specjalista ds.

Controllingu Miejsce pracy: Czeladź Twój zakres obowiązków kalkulacja ofert cenowych dla produktów i klientów, przygotowywanie analiz w zakresie zyskowności sprzedaży, kontrola kosztów produkcji oraz wyjaśnianie odchyleń, przygotowywanie raportów i analiz na potrzeby kierownictwa na szczeblu lokalnym i centralnym, udział w procesie zamknięcia miesiąca, udział w procesie przygotowywania budżetu rocznego firmy, jak i bieżącego planowania finansowego, uczestnictwo w projektach zmierzających do automatyzacji i usprawniania narzędzi raportowania.

Nasze wymagania min.

3-letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku w firmie produkcyjnej, praktyczna znajomość programów klasy ERP (Oracle – mile widziany), bardzo dobra znajomość programu MS Excel; MS Access będzie dodatkowym atutem, znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji, umiejętność analitycznego myślenia, bardzo dobra organizacja pracy oraz samodzielność w działaniu, dobre umiejętności komunikacyjne, sumienność, dokładność oraz terminowość.

To oferujemy ciekawa, pełna wyzwań praca w obszarze finansów, zatrudnienie w międzynarodowej Grupie o stabilnej pozycji finansowe, możliwość uczestnictwa w rozwojowych projektach, benefity w postaci dofinansowania do posiłków w pracy, karty sportowej, opieki medycznej, Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych, z którego finansowane są m.in.

„wczasy pod gruszą”, możliwość udziału w kursie języka angielskiego.

Benefity dofinansowanie zajęć sportowych dofinansowanie nauki języków dofinansowanie szkoleń i kursów ubezpieczenie na życie elastyczny czas pracy parking dla pracowników dodatkowe świadczenia socjalne program rekomendacji pracowników możliwość uzyskania uprawnień Huhtamaki Foodservice Poland Sp z o.o. Jesteśmy liderem rynkowym w skali globalnej i ekspertem w produkcji opakowań.

Mając to na względzie HUHTAMAKI FOODSERVICE POLAND Sp.

z o.o. konsekwentnie prezentuje szeroką gamę naczyń i opakowań charakteryzujących się najwyższą jakością oraz atrakcyjnym wyglądem, po to, aby nasza marka nie tylko wyróżniała się z tłumu, ale była również chętnie wybierana przez konsumentów.

Wszystkie informacje o przetwarzaniu danych osobowych w tej rekrutacji znajdziesz w formularzu aplikacyjnym, po kliknięciu w przycisk "Aplikuj Teraz".

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Starszy specjalista ds. controllingu

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

    Szybkie wyszukiwanie:

    Lokalizacja

    Wpisz miasto lub region

    Słowo kluczowe


    Reklama: