To zlecenie wygasło.

Reklama:Internship - Finance, Warsaw

Poland, Masovian Voivodeship, Warsaw
Ostatnia aktualizacja 2024-07-22
Wygasa 2024-07-22
ID #2204945798
Free
Internship - Finance, Warsaw
Poland, Masovian Voivodeship, Warsaw,
Zmodyfikowano June 24, 2024

Opis

Zostań praktykantem w globalnej kancelarii prawnej A&O Shearman!Zapraszamy studentów na praktyki w zespole księgowości. Allen & Overy i Shearman & Sterling w dniu 1 maja 2024 r.

oficjalnie połączyły się, tworząc A&O Shearman, trzecią co do wielkości kancelarię prawniczą na świecie.

A&O Shearman to nowa, wiodąca w branży kancelaria prawna posiadająca około 50 biur w 29 krajach na całym świecie.

A&O Shearman zatrudnia 4000 prawników i blisko 800 partnerów w ok.

50 biurach zlokalizowanych w 29 krajach.

Dzięki szerokiemu doświadczeniu oraz utalentowanym pracownikom kancelaria zapewnia doradztwo prawne klientom biznesowym z każdej branży, rynku i regionu.

Siłą A&O Shearman jest jej międzynarodowe doświadczenie, wysoka jakość świadczonych usług oraz doskonała znajomość lokalnych rynków, uwarunkowań i przepisów.

Podczas praktyk będziesz: wspierać zespół w procesach księgowych;przygotowywać przelewy bankowe;odpowiadać za korespondencję z kontrahentami, w tym potwierdzać salda;przygotowywać wybrane raporty z systemu finansowego; oraz współpracować z zespołem oraz pozostałymi działami w firmie, w zależności od bieżących potrzeb.

Kogo szukamy?Studentów III lub IV roku kierunków ekonomicznych, w szczególności kierunku rachunkowość i finanse, którzy:bardzo dobrze posługują się językiem angielskim (znajomość języka czeskiego, słowackiego lub węgierskiego będzie dodatkowym atutem);dobrze posługują się arkuszem kalkulacyjnym MS Excel;posiadają rozwinięte umiejętności analityczne;są otwarci na rozwój i zdobywanie nowych doświadczeń;skrupulatnie i terminowo wykonują powierzone zadania;posiadają bardzo dobre umiejętności komunikacyjne;są nastawieni na współpracę i budowanie pozytywnych relacji; orazsą dyspozycyjni w wymiarze minimum 20 godzin tygodniowo.

Oferujemy:trzymiesięczne praktyki z możliwością przedłużenia współpracy (umowa zlecenie);wynagrodzenie wyliczane w oparciu o stawkę godzinową 30 zł/h brutto; możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku;możliwość pracy zdalnej w systemie hybrydowym 60/40 (po okresie wdrożenia);elastyczny czas pracy umożliwiający połączenie studiów z praktykami;możliwość nieodpłatnego korzystania z siłowni na terenie Browarów Warszawskich.

Po trzech miesiącach współpracy dodatkowa możliwość korzystania z Karty Multi Sport; orazdostęp do programu Health & Wellbeing i Employee Assistance Program.

Proces rekrutacji Selekcja nadesłanych aplikacji.

Rozmowa weryfikująca znajomość języka angielskiego.

Spotkanie z przedstawicielami zespołu księgowości oraz HR.

Szczegółowe informacje dotyczące poszczególnych etapów procesu rekrutacyjnego, zostaną przekazane wybranym kandydatom. Dołącz do nas!Znajdziesz nas na: Linked In: A&O Shearman Poland Facebook: A&O Shearman Poland Instagram:@aoshearman_poland

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Internship - finance

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

  Informacje o pracodawcy

  Szybkie wyszukiwanie:

  Lokalizacja

  Wpisz miasto lub region

  Słowo kluczowe


  Reklama: