Reklama:Inżynier Budowy, Warsaw

Poland, Mazovia, Warsaw
Ostatnia aktualizacja 2024-02-06
Wygasa 2024-03-06
ID #2001456802
Free
Inżynier Budowy, Warsaw
Poland, Mazovia, Warsaw,
Zmodyfikowano January 20, 2024

Opis

Inżynier budowy Miejsce pracy: Warszawa Twój zakres obowiązków

Przygotowywanie ofert handlowych związanych z pracami montażowymi
Sporządzanie specyfikacji materiałowych instalacji i urządzeń
Organizacja i koordynacja prac montażowych
Nadzorowanie jakości i terminowości wykonywanych robót
Analiza budżetu oraz postępu wykonywanych prac
Sporządzanie dokumentacji powykonawczej i odbiorowej
Nasze wymagania

Wykształcenie wyższe o kierunku inżynieria środowiska lub studenci ostatniego roku
Znajomość branży sanitarnej, w szczególności instalacji wentylacji i klimatyzacji
Doświadczenie na podobnym stanowisku
Dobra organizacja pracy własnej i zespołu
Umiejętność czytania rysunku technicznego
Dobra znajomość programów pakietu MS Office i Auto Cad lub pokrewnych
Prawo jazdy kat. B
To oferujemy

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Ciekawą pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Możliwość rozwoju zawodowego
Niezbędne narzędzia pracy
Benefity

ubezpieczenie na życie
R&R TERMOTECHNIKA sp. z o.o.

Nasza firma zajmuje się instalacją systemów wentylacyjnych, klimatyzacyjnych oraz chłodniczych – wykonujemy kompleksowy montaż, uruchomienie, a także późniejszy serwis tych urządzeń. Współpracujemy z czołowymi markami na rynku, między innymi z renomowanymi wytwórcami systemów klimatyzacji - Carrier, Toshiba oraz Climaveneta. Nasze przedsiębiorstwo jest autoryzowanym dystrybutorem produktów tych firm na Polskę. Współpraca ze sprawdzonymi partnerami sprawia, że instalowane przez nas systemy klimatyzacyjne, wraz z agregatami chłodniczymi, są niezawodne i gwarantują najwyższą jakość działania. Zajmujemy się również projektowaniem oraz montażem systemów klimatyzacji VRV/VRF.
Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do R&R TERMOTECHNIKA sp. z o.o. z siedzibą w: Szkolna 9/7, 05-090 Raszyn (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: monika@rir.com.pl.
Będziemy przetwarzali informacje o Tobie w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby wypełnić ciążące na nas obowiązki prawne – dane wskazane w Kodeksie pracy (m.in. dane identyfikacyjne, dane kontaktowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, umiejętności, kwalifikacje) lub w innych przepisach prawa (według wymogów ogłoszenia); (b) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i Twojej dostępności do rozpoczęcia pracy); (c) w oparciu o Twoją zgodę (np. Twój wizerunek, zainteresowania); w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. Twój adres e-mail, który jest niezbędny do Twojej identyfikacji na formularzu Pracuj.pl). Twoje dane osobowe możemy przetwarzać także celu prowadzenia przyszłych rekrutacji na różne stanowiska (w oparciu o Twoją zgodę). Podanie danych osobowych wskazanych w przepisach prawa, niezbędnych do podjęcia działań na Twoje żądanie przed zawarciem umowy lub niezbędnych w naszym prawnie uzasadnionym interesie, jest obowiązkowe, żeby wziąć udział w rekrutacji. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę lub przetwarzamy je na Twoje żądanie przed zawarciem umowy) do innego administratora danych. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres: maks. 1 roku od zakończenia publikacji ogłoszenia.
Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych. Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy (EOG). W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem e-mail: monika@rir.com.pl.

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Inżynier budowy

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

    Szybkie wyszukiwanie:

    Lokalizacja

    Wpisz miasto lub region

    Słowo kluczowe


    Reklama: